PSU nasıl takılır?

Derinjack3

Decapat
Eski PSU yandı yeni PSU aldım onu takacağım. Ekran kartı işlemci vs. parçalara PSU yanması sonucu zarar verilmiş mi bilmiyorum. Ben yeni PSU'nun kablolarını taktıktan sonra başka bir şey yapmam lazım mı? Taktıktan sonra direkt çalıştırırsam parçalara zarar verir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eski PSU yandı yeni PSU aldım onu takacağım. Ekran kartı işlemci vs. parçalara PSU yanması sonucu zarar verilmiş mi bilmiyorum. Ben yeni PSU'nun kablolarını taktıktan sonra başka bir şey yapmam lazım mı? Taktıktan sonra direkt çalıştırırsam parçalara zarar verir mi?
yanma sonucu koku var mı psu da ona bak diğer bilgisayar yeni donanımlara sahipse zarar pek görmez kondansatör entegrelere bak noktaya benzer şişme izler var mı daha sonra eski sistemin kablo bağlantılarının aynısını yeni psu da uygula karıştırma yapmazsın fotograf çek bak bak yap

Everest,Hadron veya Rampage PSU aldıysanız geçmil olsun. C4 evde hazır tek yapacağın şey power tuşuna basmak. Hocam PSU' nun 80+ sertifikası, verimliliğine baktınız mı? Markası üstte olduğu gibi mi?
FSP FSP500-60AHBC 500W Aktif PFC Güç Kaynağı bu psu
Hangi PSU yandı? Hangi PSU'yu aldınız? Kabloları doğru taktıysanız çalıştırabilirsiniz.
Frisby marka kasada dahili olarak bulunan bir psuydu. Aldığım psu FSP FSP500-60AHBC 500W Aktif PFC Güç Kaynağı bu

Yeni konular

Geri
Yukarı