PSU önerisi

kingofkral

Hectopat
Merhaba. Rampage PSU kullanıyorum sorunu yok ama iyi bir PSU'ya geçmek istiyorum. Bana iyi güzel ama uygun bütceli PSU önerebilir misiniz?
Mümkünse CM Corsair Seasonic vs gibi sağlam markalar olsun şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uygun bütçe kişiden kişiye değişir, sistemi de bilmiyoruz. Bize detay verin, sonrası gelir zaten.

Siz olsanız.
Sistemi hakkında bilgi vermeyen (işlemci ekran kartı)
Ve PSU tavsiyesi isteyen birine ne tavsiyede bulunursunuz?

Özür dilerim hızla yazdım da Ryzen 5 3600 RX 580 1 TB+120GB
Neye göre PSU önermemizi bekliyorsunuz? Bütçe net değil ve sisteminizi yazmamışsınız.😒

Özür dilerim hızla yazdım da Ryzen 5 3600 RX 580 1 TB+120GB bütçe en uygun olması Max 1000 TL olsun.

Özür dilerim hızla yazdım da Ryzen 5 3600 RX 580 1 TB+120GB bütçe maksimum 1000 TL.
Adamın bilgisayarın piyasa değeri bu üründen daha ucuz çıkıyormuş.
Ne gülerim 😀😀😀😀

Özür dilerim hızla yazdım da Ryzen 5 3600 RX 580 1 TB+120GB
Uygun bütçe kişiden kişiye değişir, sistemi de bilmiyoruz. Bize detay verin, sonrası gelir zaten.

Özür dilerim hızla yazdım da Ryzen 5 3600 RX 580 1 TB+120GB bütçem uygun olması Max 1000 TL civarı olursa sevinirim.
Sisteminizi ve bütçenizi paylaşmanız lazım ki sizin için en iyi olan güç kaynağını önerebilelim.

Ayrıca sadece markalara bakmak hatadır, önemli olan modeldir. "kaliteli" bir markanın iyi ürünü de olabilir kötü ürünü de.

Özür dilerim hızla yazdım da Ryzen 5 3600 RX 580 1 TB+120GB bütçe maksimum 1000 TL eski PSU 600W.
Kaç Watt'lık PSU lazım?

600W ya da şu sisteme uyumlu Ryzen 5 3600 RX 580 1 TB+120GB
Merhaba. Rampage PSU kullanıyorum sorunu yok ama iyi bir PSU'ya geçmek istiyorum. Bana iyi güzel ama uygun bütceli PSU önerebilir misiniz?
Mümkünse CM Corsair Seasonic vs gibi sağlam markalar olsun şimdiden teşekkürler.

Herkesten özür dililerim hızla yadığım ve için eksik oldu çok üzgünüm 1 hafta internet çekmeyen bir yere gittim o yüzden de biraz geç oldu.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı