PSU Sharkoon shP650 V2 80+ nasıldır?

Fatsali

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar, ben bir sistem topluyorum:
  • Gigabyte B450M S2H anakart
  • R3 3100 işlemi
  • RX 5500 XT 8 GB Sapphire Pulse
  • PSU Sharkoon shP650 V2 80+
Asıl merak ettiğim şu: Bu PSU sisteme zarar verir mi? Ev elektriği sağlam, akım korumalı prizim var, binada yeni.
PSU ya bir şey olduğu zaman kendi başını mı yer yoksa sisteme kalıcı hasar bırakır mı? Benim için kendi başını yemesi hiç önemli değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Memnun olanlar ile olmayanlar arasında gidip gelmekte. Akım korumalı prizlerin çok bir etkisi olmuyor ama bütçe sunarsanız daha iyi şeyler bulunabilir belki.
sistem parçalarının çoğunu aldım bunlardan birisi de psu, indirim koduyla 300tl civarına gelmiş oldu bana belki biraz daha aşağı fiyatına. Benim için psunun bozulması önemli değil sorun yaşayanı hiç görmedim ama bazı kişilere göre 650-700 liralık psular dışındaki psular alınmaz diyor c4 muamelesi gösteriyorlar ondan biraz tırstım.
Bende R5 3600X ve 1660 Super sisteme almayı düşünüyorum, 100 kişiden 1'inde ses sorunu çıkmış gibi görünüyor, garanti ile de bu sorunu çözmüşler, ben satın alacağım öneriyorum.
ben satın aldım inşallah sorun yaşamam ses sorunu dediğiniz gibi az kişide çıkıyormuş ve onu da garantiyle hallediyorlarmış

sistem parçalarının çoğunu aldım bunlardan birisi de psu, indirim koduyla 300tl civarına gelmiş oldu bana belki biraz daha aşağı fiyatına. Benim için psunun bozulması önemli değil sorun yaşayanı hiç görmedim ama bazı kişilere göre 650-700 liralık psular dışındaki psular alınmaz diyor c4 muamelesi gösteriyorlar ondan biraz tırstım.
O çok mantıksız olmuş. O miktarların altında da gayet sağlam güç kaynakları mevcut. Kötü bir ürün almamışsınız. Bir aksilik olacağına ihtimal vermiyorum pek. Hatta 1 yılın sonunda konu açın burada. Bizlerde faydalanalım.

Son düzenleme:
O çok mantıksız olmuş. O miktarların altında da gayet sağlam güç kaynakları mevcut. Kötü bir ürün almamışsınız. Bir aksilik olacağına ihtimal vermiyorum pek. Hatta 1 yılın sonunda konu açın burada. Bizlerde faydalanalım
Evet çok güzel olur zaten ileride daha sağlam bir psu alırım bütçe olunca

Yeni konular

Geri
Yukarı