PSU uyumlu VGA kablosu önerisi

Beratalgul

Centipat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Merhabalar,

Arkadaşlar elimde 1000 Watt PSU var, orijinal 6 pin kabloları duruyor fakat 8 pin olan kablolarını bulamıyorum. Internetten alayım dedim bu sefer de bazı yerlerde gördüm ki kablolar PSU'ya göre farklılık gösterebiliyormuş. Elimdeki PSU'nun ve ekran kartının görsellerini paylaşıyorum. Uyumlu olan kabloları birisi bana önerirse çok makbule geçer. Şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• 20210620_185423.jpg
    20210620_185423.jpg
    104,1 KB · Görüntüleme: 52
  • 20210620_190150.jpg
    20210620_190150.jpg
    103,9 KB · Görüntüleme: 51
Merhabalar,

Arkadaşlar elimde 1000 Watt PSU var, orijinal 6 pin kabloları duruyor fakat 8 pin olan kablolarını bulamıyorum. Internetten alayım dedim bu sefer de bazı yerlerde gördüm ki kablolar PSU'ya göre farklılık gösterebiliyormuş. Elimdeki PSU'nun ve ekran kartının görsellerini paylaşıyorum. Uyumlu olan kabloları birisi bana önerirse çok makbule geçer. Şimdiden teşekkürler.

Mesela bunu kullanabilirsin 6 pin güç girişini 6+2 2 adet olarak çokluyor.

Merhabalar,

Buradan istediğin kabloyu alabilirsin ama fiyatlar biraz pahalı uzunluk renk falan hepsini ayarlayabilirsin oradan PSU'nu seçip configüre edebilirsin.

Mesajı açıklayıcı yazmadım sanırım. Demek istediğim şu ki; bir ucunu soldaki PSU fotoğrafında V4 girişine takabileceğim diğer ucunu da sağ fotoğraftaki ekran kartının sağ tarafındaki sokete girecek. Buna göre uyumlu kablo arıyorum. Bilgilerini paylaşan arkadaslara teşekkürler.

Mesajı açıklayıcı yazmadım sanırım. Demek istediğim şu ki; bir UC'unu soldaki PSU fotoğrafında V4 girişine takabileceğim diğer UC'unu da sağ fotoğraftaki ekran kartının sağ tarafındaki sokete girecek. Buna göre uyumlu kablo arıyorum. Bilgilerini paylaşan arkadaslara teşekkürler.

Buradan 6 pin PSU kablosu alacaksın bir de bütçeni ve PSU'nu belirtmen daha iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı