PSU ve SSD önerisi

Ragnarak

Hectopat
Merhaba, çok uzun zamandır benimle olan kasamı yavaş yavaş değiştiriyorum. Öncelikle ekran kartımı değiştirdim, 1050 2 GB MSI Gaming X. Sonra işlemcimi değiştirdim, Ryzen 5 2600. 8 GB RAM kullanıyorum şu anda. PSU şu an yetse de gerek kabloları olsun gerek sadece 450W üretimi olsun artık yeterli gelmiyor. Bir adet SSD ve bir adet PSU almak istiyorum. SSD olarak:
WD 240GB Green SATA 3.0 (545MB Okuma / 430MB Yazma) 3D-NAND SSD Disk fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
PSU olarak:
Başka önerileriniz var mı? Bu markaları ilk defa duyuyorum ve bir miktar beni ürkütmüyor da değil. Özellikle PSU kısmında çok yardıma ihtiyacım var. Bütçem 650-700 TL civarında.

GIGABYTE P650B 650W 80+ Bronze 120mm Fanlı PSU | ITOPYA Geleceğe yönelik en iyi güç kaynaklarından bir tanesi. 382₺ Gametech markası zaten bir firma değil, Çin üzerinden PSU getiriyor ve marka/isim basıyor, satıyor. Kalitesiz güç kaynakları üretiyor, C4. Gigabyte'ın fiyatı gitgide yükseliyor, bir an önce almalısınız.

Samsung 860 Evo Mz-76e250bw 2.5" 250 Gb Sata 3 Ssd - n11.com Bu da ömürlük SSD.

WD Green'de alabilirsiniz ancak Samsung 860 Evo modelinde sorun yaşayan bir kullanıcı kendi adıma görmedim. Yıllarca kullanılan bir SSD. 339₺

GIGABYTE P650B 650W 80+ Bronze 120mm Fanlı PSU | ITOPYA Geleceğe yönelik en iyi güç kaynaklarından bir tanesi. 382₺ Gametech markası zaten bir firma değil, Çin üzerinden PSU getiriyor ve marka/isim basıyor, satıyor. Kalitesiz güç kaynakları üretiyor, C4. Gigabyte'ın fiyatı gitgide yükseliyor, bir an önce almalısınız.

Samsung 860 Evo Mz-76e250bw 2.5" 250 Gb Sata 3 Ssd - n11.com Bu da ömürlük SSD.

WD Green'de alabilirsiniz ancak Samsung 860 Evo modelinde sorun yaşayan bir kullanıcı kendi adıma görmedim. Yıllarca kullanılan bir SSD. 339₺
Teşekkürler, 2 sini de alacağım sanırım. SSD yi vatandan alabilirim. Sadece işletim sistemi kurmak için yeterli herhalde.

Teşekkürler, 2 sini de alacağım sanırım. SSD yi Vatan'dan alabilirim. Sadece işletim sistemi kurmak için yeterli herhalde.
İşletim sistemini kurarsınız ve 2-3 tane çok fazla büyük olmayan oyun kurulur. SSD'yi tam doldurmayın, en az 20 GB boşluk bırakın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı