PSU'dan gelen garip ses

mertlev

Hectopat
Merhaba bu sorun bir süre önce de vardı ama düzelmişti, şimdi tekrar ve daha garip bir ses geliyor PSU'dan.
Bu sorun mudur sadece fanıyla alakalı mı yoksa bobinlerden mi kaynaklıdır?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Değiştirmem gerekir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana vida sesi gibi geldi, vidaları sıkın, bulabilirseniz vidalayla kasa arasına conta gibi bir şey yerleştirin. Titreşimi ve sesi keser. Eğer vida sesi değilse fan bir yere sürtüyor olabilir. Bobin sesine benzetemedim.

Hocam normal masaüstünde webde takılırken ses yok oyun açıp sistemin kaynaklarını kullanmaya başlayınca çıkıyor bu ses.
Bilen bir arkadaş yok mu sistem sıkıntıdaysa PSU alayım.

Son düzenleme:
@mertlev

Gayet normal, dediğimi yanlış çıkaracak bir durum değil, PSU ısındığı zaman fanlarını çalıştırıyor ve dediğim durumlardan biri oluyor olabilir. Bahsettiğim çözümü deneyin, sonuca ulaşamazsanız PSU'dan şüphelenebilirsiniz.

@mertlev

Gayet normal, dediğimi yanlış çıkaracak bir durum değil, PSU ısındığı zaman fanlarını çalıştırıyor ve dediğim durumlardan biri oluyor olabilir. Bahsettiğim çözümü deneyin, sonuca ulaşamazsanız PSU'dan şüphelenebilirsiniz.
Cevabınız için teşekkür ediyorum şimdi kasayı söküp vidalarını kontrol edeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı