Çözüldü PSU'dan gelen ince ve tiz ses

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Sistemali

Femtopat
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Üstteki ses alttaki PSU marka model.
Ses çok ince telefonun haporlerine kulağınızı iyice yaklaştırırsanız duyabilirsiniz şimdiden teşekkürler.
Daha alalı 4 gün oldu ya gerçekten böyle çalışıyor ya da üretim hatası bir şey varsa garantiye gondereceğim.
Videoda haporlere iyice yaklaşmadan ses duyulmuyor ama normalde kasa kapalıyken bile bütün oda da duyulabiliyor.

Son düzenleme:
Çözüm
Hocam coil whine için değişim isteyebilirsiniz fakat kusur olarak görülmüyor bildiğim kadarıyla. Değiştirseler de aynı sorun olabilir. İlk gün, ilk ay vs. uzar gider. Bu şans işi gibi.

1. O ince ses Coil Whine olabilir ama arkadaki ses de biraz fazla geldi bana. Kasadan mı geliyor o ses?

Caddeye yakınım biraz belki etkisi vardır cami klimayı kapıyı falan kapatmıştım ama fan sesi önemli değil zaten benim için sadece o sesi istemiyorum bunu değiştirme vs yaparlar mı sorun üründe midir
Ev de santral mı kurulu?
Neden :)

Hocam coil whine için değişim isteyebilirsiniz fakat kusur olarak görülmüyor bildiğim kadarıyla. Değiştirseler de aynı sorun olabilir. İlk gün, ilk ay vs. uzar gider. Bu şans işi gibi.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı