PSU'dan gelen ses coil whine mı?

qusH

Centipat
Yer
Ev
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar güç kaynağım performax trinity siyah pencereli RGB ATX 650W 80+bronz kasa ile gömülü gelen güç kaynağı. Yük altında şiddetin artma azalma durumu yok kendi kafasına göre bazen çıkarıyor bazen çıkarmıyor. Bu durum zararlı veya tehlikeli midir?
SES

Canlı dinleyemediğimiz için birşey diyemeyeceğim. Amma velakin şirketteki bir clientimdede aynı sorun vardı dün psu iflas etti. Çalışmamasına rağmen coil whine sesini veriyordu hala ondan dedim işinizi garantiye alın derim.

Merhaba arkadaşlar güç kaynağım performax trinity siyah pencereli RGB ATX 650W 80+bronz kasa ile gömülü gelen güç kaynağı. Yük altında şiddetin artma azalma durumu yok kendi kafasına göre bazen çıkarıyor bazen çıkarmıyor. Bu durum zararlı veya tehlikeli midir?
SES

Şöyle bir durum var, kasayı sağa-sola-öne-arkaya doğru hafif eğdiğimde ses kesiliyor.
Canlı dinleyemediğimiz için bir şey diyemeyeceğim. Amma velakin şirketteki bir clientimdede aynı sorun vardı dün PSU iflas etti. Çalışmamasına rağmen coil whine sesini veriyordu hala ondan dedim işinizi garantiye alın derim.

PSU'yu en kısa sürede değiştirmeyi planlıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı