PSU'dan motor sesi gibi ses geliyor

Power kablosuna baskı yapınca ses kesiliyor ise o kabloyu sokete iyice otortun biraz zorlayın.
Sert bir yapısı vardır.

Bir de ses ya da video gibi sesi duyabileceğim bir şey yüklerseniz daha net konuşurum.

Oturtum ama işe yaramadı

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oturtum ama işe yaramadı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam fan sesi bu ya fanın yapraklarına kablo gibi bir şey değiyor ya da fanı tutan vidalar gevşek.
Sıfırmı aldınız PC'yi?

Sıfır İtopya'dan aldım.

Elin bu işlere yatkın ise PSU'yu sistemden tamamen sök sonra tek PSU'yu çalıştırıp fanını dışarıdan kontrol et yapraklara bir şey değiyor mu ya da vidaları gevşekmi diye.

Fanın vidaları gevşek ise onlar dışarıdadır tornavida ile sık.
Ama PSU'nun kasasını tutan kendi vidalarına tornavida vurma garanti dışı kalır.

Elin bu işlere yatkın ise PSU'yu sistemden tamamen sök sonra tek PSU'yu çalıştırıp fanını dışarıdan kontrol et yapraklara bir şey değiyor mu ya da vidaları gevşekmi diye.

Fanın vidaları gevşek ise onlar dışarıdadır tornavida ile sık.
Ama PSU'nun kasasını tutan kendi vidalarına tornavida vurma garanti dışı kalır.

Elim pek yatkın değil bir bigisayarcıyamı gösteriyim yoksa garantiyemi yolıyayım.

Elim pek yatkın değil bir bigisayarcıyamı gösteriyim yoksa garantiyemi yolıyayım.

Bilgisayarcı senden çok para alır heleki insafsız birine denk gelirsen sana PSU ve anakart satmaya kalkar.
Garantiye yollayabilirsin ama uzun sürede geri gelir.
Çevrende anlayan kimse yok ise garantiye yolla.
Bana yakın isen Allah rızası için yardımcı olurum çok basit bir sorun İstanbul ikitelli.

Yeni konular

Geri
Yukarı