PSU'nun yeterli olduğuna nasıl bakılır?

Onu anlayabiliyorum, yeterli görünüyorlar.

Yani yorumlardan sonra ciddi anlamda elimi süresim gelmiyor orada bıraktım öylece PSU alana kadar açmıyacağım sanırım

Onu anlayabiliyorum, yeterli görünüyorlar.

Sanırım sistemi yormuyor demiştiniz yormuyorsa da hani biraz da olsa bozulma ihtimali düşmez mi yoksa her türlü ihtimal var mıdır?

Hocam sizin konunuza yazıyorum ama başlık soru başlığı olduğundan GTX 1050 Ti, i7-3770, 1HDD, 2RAM 12W kanalindan 216W veren PSU yeter mi?(PSU 280W)

Hocam GTA 5 oynarken bir anda monitor no Signal diyor gidiyor sorun PSU ile mi alakalı kalitesiz 400 watt PSU kullanıyorum sistem R9 270 i5 3330 GTA 5 oynarken de işlemci kullanımı %98'in altına inmiyor.

Bende de aynı sorun var. Sorun PSU'dan kaynaklı galiba hocam :)

Çözüldü: Bilgisayar ekranında çizgiler oluşuyor ve kilitleniyor ve bu konudaki gibi oluyor. Oyun kapanıp devam ediyor ya da kendini güvenli modda açıp kart kod 43 hatası veriyor.
Aygıt Yöneticisi'nden kartı kaldırınca sorunsuz çalışmaya başlıyor.

Son düzenleme:
Yani yorumlardan sonra ciddi anlamda elimi süresim gelmiyor orada bıraktım öylece PSU alana kadar açmıyacağım sanırım.

Sanırım sistemi yormuyor demiştiniz yormuyorsa da hani biraz da olsa bozulma ihtimali düşmez mi yoksa her türlü ihtimal var mıdır?
Açabilirsiniz.

Şebekeden gelen yanlış bir elektrikle, gerilimin toleransın altına inmesi ile bile bozulabilir ki bunu önlemek ekstra bir regülatör vs kullanmadığınız sürece pek mümkün değil.

Açabilirsiniz.

Şebekeden gelen yanlış bir elektrikle, gerilimin toleransın altına inmesi ile bile bozulabilir ki bunu önlemek ekstra bir regülatör vs kullanmadığınız sürece pek mümkün değil.

Üçlü prize takılı kullanıyorum ve bir elektrik sıkıntısı oluşmadı çekmedim farklı aletlerde de şu ana kadar

Yeni konular

Geri
Yukarı