PTT 18 yaşının altında olduğum için kargomu vermiyor

Kulaklık aldım ailem bilmiyor. O yüzden ev adresini vermedim.
Böyle bir durumda vermemeleri aşırı mantıksız. Ben açıkçası kulaklık kısmını çok gerçekçi bulmadım. Çünkü Papara sipariş ettiğinizde bile veriyorlarken 18 yaş altına satılması yasal olmayan bir ürün sipariş etmediğiniz sürece neden vermesinler?

Sorun şurada ev ile şube arası. 15km ailem hayatta gelmez şu an -2 derecede bekliyorum.

Gidip bir daha şansımı deneyim mi?

Böyle bir durumda vermemeleri aşırı mantıksız. Ben açıkçası kulaklık kısmını çok gerçekçi bulmadım. Çünkü Papara sipariş ettiğinizde bile veriyorlarken 18 yaş altına satılması yasal olmayan bir ürün sipariş etmediğiniz sürece neden vermesinler?

Dosya Ekleri

• IMG_20230201_150209.jpg
    IMG_20230201_150209.jpg
    133,7 KB · Görüntüleme: 74
Sorun şurada ev ile şube arası. 15km ailem hayatta gelmez şu an -2 derecede bekliyorum.

İçerideki çalışanlar değiştiyse bir daha şansınızı deneyin derim fakat aynı istediğiniz çalışanlar varsa vermezler muhtemelen çok saçma yaşadığınız olay.

Hocam bence içeri girip 18 yaş altının kullanması yasak olan bir ürün almadığınızı söyleyin ve kargonuzu isteyin vermek zorundalar ve beni -2 derecede bekletiyorsunuz falan deyin ama kendinizden emin olun çocuk olduğunuz için sizi umursamayacaklardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı