PTT 2. kere gümrük vergisi istedi

Hacışakirbey

Kilopat
Merhaba arkadaşlar geçen ay bu ürünü aldım, alırken ürün 3 lira idi ve 24 lira internetten gümrük vergisi ödedim. Fakat PTT'ye gittiğimde 24 lira olan gümrük vergisini yeniden istediler. Bu normal mi? Değilse nasıl bu sorunu nasıl çözebilirim?

Merhaba arkadaşlar geçen ay bu ürünü aldım, alırken ürün 3 lira idi ve 24 lira internetten gümrük vergisi ödedim. Fakat PTT'ye gittiğimde 24 lira olan gümrük vergisini yeniden istediler. Bu normal mi? Değilse nasıl bu sorunu nasıl çözebilirim?

Değil. Ben de RAM sipariş etmiştim getirdiklerinde ne kargo parası ne vergi hiçbir şey istemediler.

Normal değil de internetten ödediyseniz Aras Kargo ile almanız lazımdı. İş aşırı tuhaf elinizde belgeniz varsa Cimer'e belirtmenizde fayda var.

Sipariş detayının resmini atabilir misiniz hocam vergi dahil değil sanırım fiyata.
Screenshot 2022-01-28 230119.png
Shipping cost 27 lira olarak gözüküyor ama kargo bedavaydı diye hatırlıyorum. Ürünün fiyatını değiştirdiklerinden dolayı da bakamıyorum fiyatına.

Edit: Kargo paralıydı muhtemelen. Gümrük vergisini ödemedim alırken.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı