PTT bankamatik kartı yuttu el koydu

Hocam şimdi burada ne desem boş. Ancak içiniz rahat olsun hesabınızdan para eksilme çalınma vb. bir durum olmaz. Siz pazartesi günü gidin ve durumu izah edin yardımcı olacaklardır.🙂

Hocam zaten yapmazlar para kesimi falan ondan eminim ama biraz saçma olacak ama benim kartım için PTT'yı açarlar mı kartı almak için.
Çok fazla ATM kullandım sadece PTT de yaşadım ve kime sorsam PTT ATM'lerinin kartı yuttuğunu söylüyor.

Benim de tanıdığın ininalini tutmuştu.

Hocam zaten yapmazlar para kesimi falan ondan eminim ama biraz saçma olacak ama benim kartım için PTT'yı açarlar mı kartı almak için.

Benim de tanıdığın ininalini tutmuştu.

Hocam açacaklar bir zahmet. Hem ATM'leri yüzünden bir sıkıntı oluyor hem de açmıyorlar. Öyle bir şey olursa zaten şikayet etmeniz lazım.

Kullanmaya devam edeceğim :D

"Banka önünde bulunan ATM'ler için o banka şubesi yetkili olduğu için kartınız bu banka şubesindedir. Fakat cadde, AVM gibi farklı noktalarda bulunan bankamatiklerde kartınız kalmış olursa durum çok daha farklı. Bu durumda kartınızın akıbeti hakkında bilgi edinmelisiniz. ATM de kalan kartınızın hangi banka şubesine teslim edildiğini bankanızın müşteri hizmetlerini arayarak öğrenmeniz mümkün." Hocam kartınızı nasıl bir yerde yuttu ATM?

"Banka önünde bulunan ATM'ler için o banka şubesi yetkili olduğu için kartınız bu banka şubesindedir. Fakat cadde, AVM gibi farklı noktalarda bulunan bankamatiklerde kartınız kalmış olursa durum çok daha farklı. Bu durumda kartınızın akıbeti hakkında bilgi edinmelisiniz. ATM de kalan kartınızın hangi banka şubesine teslim edildiğini bankanızın müşteri hizmetlerini arayarak öğrenmeniz mümkün." Hocam kartınızı nasıl bir yerde yuttu ATM?

PTT şubesinin önündeki ATM.
Sanal kart kullanmak daha sağlıklı bence.

Hocam para gönderme çekme gibi işlemler olmuyor öyle bir de fiziksel kart bana daha iyi geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı