PTT burs kartı pos cihazında sürekli reddediliyor

vchyo

Femtopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Selam ben geçen yıl burs kazandım. Dün sorunsuz bir şekilde çalışırken bugün tam yemek alırken ilk redi yedi. Aralık bursumda e-Okul'da yattı olarak görülüyor. Ne yapabilirim?(kartın temasızı yok bu arada)

Bu burs kartları çok kötü ya. Kendine bir banka hesabı açıp oraya at bence artık.

Sorun kartta değil, para daha yatırılmamış. e-Okul üzerinde her ne kadar öyle gözüksede bankalar parayı ellerinde tutmayı seviyor. Aralık bursu daha yatmadı yani. Kartında para varmış, garip belkide sorun PTT'dedir.

Bilmiyorum karttan pratik oluyordu hiçbir sıkıntı yoktu dün olan bugün oldu 5 tane pos cihazından reddedildi Sonra kitapçıda da reddedildi adam PTT'de sıkıntı olduğunu söyledi içinde 1kdan fazla para var.
5-6 sene önce benim kartım da bu yüzden bloke olmuştu. O yüzden hep çekip kullanıyordum.

Bu burs kartları çok kötü ya. Kendine bir banka hesabı açıp oraya at bence artık.
Ailem izin vermiyor maalesef ama izin alabilirsem yaparım
Sorun kartta değil, para daha yatırılmamış. e-Okul üzerinde her ne kadar öyle gözüksede bankalar parayı ellerinde tutmayı seviyor. Aralık bursu daha yatmadı yani.
Ama geçen ayların parası halen duruyor sıkıntı o en az 400 harcadım şuana kadar. Bursta 663 TL zaten

Geri
Yukarı