PTT Kargo 10 gündür kargoyu getirmiyor

Mortem.dll

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Prospekt Mira
Daha fazla  
PTT Kargo rezilliği denen bir şey var değil mi? Ben ne diyeyim ki bunlara yahu. 10 gün önce kargom PTT tarafından kabul edildi ve şimdi nerede onu bile bilmiyorum. Dediklerine göre bu ayın 19'unda dağıtıma çıkmışlar, gelmişler ve ben evde yokmuşum, bak sen. Dağıtıcı ekip sağda solda çay mı içiyor ne yapıyorsa artık? Üstelik kargom bana teslim edilemediği için otomatik iade talebi de oluşturulmasın mı, uğraş dur. Defalarca aramama rağmen telefonlara bakmadıkları detayını da söylemeden geçemeyeceğim. Ne diyeyim. Şaşırtmıyorsun, başarılar PTT.

Son düzenleyen: Moderatör:
Normal karşılıyorum artık benim kargoda 10 gün gelmişti. Amazon'dan M.2 SSD aldım kolay gelsinle yarın gelecekti sözde tabii ki gelmedi. Sonra cumartesi oldu gelmedi aradım pazartesi dedi. Pazartesi oldu gelmedi aradım adres yanlış dedi düzeltirdim işte yarın gelecek mi dedim? Evet dedi...yarın oldu gelmedi aradım adres yanlış dedi yine düzelttirdim bakın yarın gelecek mi dedim? evet elimden geleni yapıp size kargonuzu göndereceğim dedi. Ulan ben sanki yalvarıyom müşteriyim burada tabii ki gelecek! Neyse Amazon'dan siparişi iptal ettim gelmeden. Birkaç gün geçti param geldi ve kolay gelsin kapıyı çaldı kargonuz beyefendi dedi...şaka gibiler resmen.

Son düzenleme:
Normal karşılıyorum artık benim kargoda 10 gün gelmişti. Amazon'dan M.2 SSD aldım kolay gelsinle yarın gelecekti sözde tabii ki gelmedi. Sonra cumartesi oldu gelmedi aradım pazartesi dedi. Pazartesi oldu gelmedi aradım adres yanlış dedi düzeltirdim işte yarın gelecek mi dedim? Evet dedi...yarın oldu gelmedi aradım adres yanlış dedi yine düzelttirdim bakın yarın gelecek mi? Dedim evet elimden geleni yapıp size kargonuzu göndereceğim dedi. Ulan ben sanki yalvarıyom müşteriyim burada tabii ki gelecek! Neyse iptal ettim Amazon'dan siparişi iptal ettim gelmeden. Birkaç gün geçti param geldi ve kolay gelsin kapıyı çaldı kargonuz beyefendi dedi...şaka gibiler resmen.
Ne güzel hem para hem m2 ssd :D

Normal karşılıyorum artık benim kargoda 10 gün gelmişti. Amazon'dan M.2 SSD aldım kolay gelsinle yarın gelecekti sözde tabii ki gelmedi. Sonra cumartesi oldu gelmedi aradım pazartesi dedi. Pazartesi oldu gelmedi aradım adres yanlış dedi düzeltirdim işte yarın gelecek mi dedim? Evet dedi...yarın oldu gelmedi aradım adres yanlış dedi yine düzelttirdim bakın yarın gelecek mi dedim? evet elimden geleni yapıp size kargonuzu göndereceğim dedi. Ulan ben sanki yalvarıyom müşteriyim burada tabii ki gelecek! Neyse iptal ettim Amazon'dan siparişi iptal ettim gelmeden. Birkaç gün geçti param geldi ve kolay gelsin kapıyı çaldı kargonuz beyefendi dedi...şaka gibiler resmen.
İyi ya işte yalvartma sırası sana geçmiş 🤣

PTT Kargo rezilliği denen bir şey var değil mi? Ben ne diyeyim ki bunlara yahu. 10 gün önce kargom PTT tarafından kabul edildi ve şimdi nerede onu bile bilmiyorum. Dediklerine göre bu ayın 19'unda dağıtıma çıkmışlar, gelmişler ve ben evde yokmuşum, bak sen. Dağıtıcı ekip sağda solda çay mı içiyor ne yapıyorsa artık? Üstelik kargom bana teslim edilemediği için otomatik iade talebi de oluşturulmasın mı, uğraş dur. Defalarca aramama rağmen telefonlara bakmadıkları detayını da söylemeden geçemeyeceğim. Ne diyeyim. Şaşırtmıyorsun, başarılar PTT.
Ptt kargo genelde getirmiyor. Üniversitedeyken hep kargolarımı gidip şubeden alırdım...

Geri
Yukarı