PTT kargo "geldik yoktunuz" notuna ne yapmalıyım?

LASKEH123

Centipat
Arkadaşlar bu sabah evde annem vardı ve ben okuldaydım ama annemin dediğine göre zil falan çalınmamış.

Kapıya not bırakmışlar ve notta "kaymakamlık PTT işyerinden alınız" yazıyor. Sistemden baktığımda kargo hala bir yere bırakılmamış.

Yani pazartesi günü ben gidip alacağım gibi gözüküyor fakat pazartesiye kadar 3-4 gün olacak.

Kargoyu geri göndericiye göndermezler değil mi?

Müşteri hizmetlerini aradım bir şey demediler yarın tekrar arayacağım.

Bu kaymakamlık ne alaka?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bu sabah evde annem vardı ve ben okuldaydım ama annemin dediğine göre zil falan çalınmamış.

Kapıya not bırakmışlar ve notta "kaymakamlıkk PTT işyerinden alınız" yazıyor. Sistemden baktığımda kargo hala bir yere bırakılmamış.

Yani pazartesi günü ben gidip alacağım gibi gözüküyor fakat pazartesiye kadar 3-4 gün olacak.

Kargoyu geri göndericiye göndermezler di mi?

Müşteri hizmetlerini aradım bir şey demediler yarın tekrar arayacağım.

Bu kaymakamlık ne alaka?
Bence fazla bekleme hemen al PTT bu ne yapacağı belli olmaz. "Hokus pokus eve geldik yoktunus"

Genelde zile az basıyorlar ya da dokunmatik ekrana tıklar gibi basıyorlar, duydun duydun yoksa şubeye. Ptt bilmiyorum ama özel postaların bir ürünü 3 günlük bekletme yaptıklarını biliyorum. Ha bu yaptıkları yanına kar kalıyor mu? Evet, kalıyor. :))

1577466837356.png

Genelde zile az basıyorlar ya da dokunmatik ekrana tıklar gibi basıyorlar, duydun duydun yoksa şubeye. Ptt bilmiyorum ama özel postaların bir ürünü 3 günlük bekletme yaptıklarını biliyorum. Ha bu yaptıkları yanına kar kalıyor mu? Evet, kalıyor. :))
Pazartesi günü olunca toplam 3 gün oluyor sence geri gönderirler mi? Müşteri hizmetlerini de arayıp durumu, bildirip, göndermemelerini istiyicem ama yaparlar mı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı