PTT Kargo ile bisiklet göndermek

Tamam hocam. Şimdi internete baktım da genelde +1 ile başlıyor numaralar. Adam İngilizmiş, İngiltere numarası üzerinden mesaj yazmış.
Konuşma bu şekilde.
Adamın adı Captain M(İsmini blurladım.) Scott.

@Sheep hocam isterseniz bakabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• WhatsApp ve diğer 4 sayfa - Kişisel - Microsoft​ Edge 7_14_2021 11_20_23 AM (2)_LI.jpg
    WhatsApp ve diğer 4 sayfa - Kişisel - Microsoft​ Edge 7_14_2021 11_20_23 AM (2)_LI.jpg
    136,2 KB · Görüntüleme: 137
Tamam hocam. Şimdi internete baktım da genelde +1 ile başlıyor numaralar. Adam İngilizmiş, İngiltere numarası üzerinden mesaj yazmış.
Konuşma bu şekilde.
Adamın adı Captain M(İsmini blurladım.) Scott.

Hiç güvenli görünmüyor. Bu tip kişilerden uzak durun.

Tamam hocam. Şimdi internete baktım da genelde +1 ile başlıyor numaralar. Adam ingilizmiş, İngiltere numarası üzerinden mesaj yazmış.
Konuşma bu şekilde.
Adamın adı captain m(ismini blurladım.) Scott.

Adam Amerikalı ne İngiliz hocam 😅.

Edit: Çok dolandırıcı oluyor böyle dikkatli olun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buyur dostum olay şu;
İlk para göndermeyi kabul ederler Amerikalı bir banka şirketinin fake mailini yapıp size mail atarlar ardından banka güvenlik sistemi için paranın bankada olduğunu kargoya verdiğiniz ve kargo bilgilerini bankaya attığınız zaman paranın yollanacağını söylerler mail fake olduğu için de kargoya verdiğiniz zaman paranız gelmez.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buyur dostum olay şu;
İlk para göndermeyi kabul ederler Amerikalı bir banka şirketinin fake mailini yapıp size mail atarlar ardından banka güvenlik sistemi için paranın bankada olduğunu kargoya verdiğiniz ve kargo bilgilerini bankaya attığınız zaman paranın yollanacağını söylerler mail fake olduğu için de kargoya verdiğiniz zaman paranız gelmez.

Hocam ne deyim ya çiğ köfte çekti canım sizin yüzünüzden 😂 en sevdiğim yiyecek bir de ve en sevdiğim çiğ köfte markası. Allah sizin belanızı vermesin (!)

Şaka bir yana cidden böyle çok dolandırıco oluyor ben de bilgilendim teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı