PTT Kargo teslim edilmeyen kargo "Teslim Edildi" görünüyor

MertAkyz

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar sayın Technopat üyeleri, PTT Kargo ile ilgili bir sorunum var. Aliexpress'ten bir ürün sipariş etmiştim. Ama bugün (07.26.2018) saat 17:16'da yani mesai saatinin bitmesine 14 dakika kala bana teslim edilmediği halde "Teslim Edildi" yazdi. Teslim alan kişide de benim ismim yaziyor. Başka yerlere sorduğumda "İşinden olmamak için sisteme teslim edildi yazmıştır" dediler. Yarın sizce gelir mi?

Kargo numarası: RY222061625CN

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar sayın Technopat üyeleri, PTT Kargo ile ilgili bir sorunum var. Aliexpress'ten bir ürün sipariş etmiştim. Ama bugün (07.26.2018) saat 17:16'da yani mesai saatinin bitmesine 14 dakika kala bana teslim edilmediği halde "Teslim Edildi" yazdi. Teslim alan kişide de benim ismim yaziyor. Başka yerlere sorduğumda "İşinden olmamak için sisteme teslim edildi yazmıştır" dediler. Yarın sizce gelir mi?

Kargo numarası: RY222061625CN[/QUOTE[/QUOTE
Burada bizim yapacak bir şeyimiz yok dostum PTT kargoyu ara ya da şubesine git anlat durumu yani bunu buraya yazman garip olmuş.

Şubeye gidip sorununu çözebilirsin. Çözerler diye tahmin ediyorum. Benimde başıma bu tarz şeyler gelmişti daha önce şubeye gidip sorunu halletmiştim.

Başına böyle bir olay gelen varsa ne olduğunu merak ettim. Mesela birisi böyle bir olaydan sonra ertesi sabah kapısından almış kargoyu.

Sizin oraya genelde kargolar saat kaçta geliyorsa o saate kadar bekle geldi geldi, baktın gelmiyor ara durumu anlat, baktın bir işe yaramıyor güven vermedi konuşmak, şubeye git hallet.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı