PTT Kargo'dan sakın kargo göndermeyin

lilsmcn

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Graphic Designer
Adamların ekmeğiyle oynamak istemiyorum ama, Mavi.com'dan bir alışveriş yaptım. Geçen ayın 28'inde. Bu ayın 2'sinde kargoya verildi. Ayın 9'una kadar kargo takibinde sadece kabul edildi yazıyordu. Aradım 444 1 788'i hep meşgule attı. Merkezi aradım oda açmadı. Mahallemde olan PTT'yi aradım açmadı. Açık olmasına rağmen. Mağazayı arıyorum saat 10:00'dan 16:00'a kadar. Müşteri temsilcisine bağlanmadı. En son 17:00'da bağlandı. Önceden de aynı sorun için aramıştım. Yardımcı oldular sağ olsunlar. Bildirdiler iki kez PTT'ye. Anca ilgilendirler. Bugün kargo hareket etmiş. Daha ne deyim? Bu kadar sorumsuzluk olmaz ya. Telefon hatlarına PTT'nin ayrıca yazıklar olsun.

PTT ile ilgili sıkıntı, üst düzey PTT yetkililerinin ve aynı zamanda devlet bürokratlarının yükledikleri işler.
Maske dağıtılacak PTT dağıtıyor mesela.
İhtiyaç sahiplerine kömürü bile PTT Kargo dağıtıyor.
Zaten PTT'nin kargo bölümü taşerona devredildiğinden beri personelde sayı olarak sıkıntı var.
Malesef şikayet edince üst düzey yetkililer değil, iş yükünün altında ezilen emekçi arkadaşlar oluyor.

PTT ile ilgili sıkıntı, üst düzey PTT yetkililerinin ve aynı zamanda devlet bürokratlarının yükledikleri işler.
Maske dağıtılacak PTT dağıtıyor mesela.
İhtiyaç sahiplerine kömürü bile PTT kargo dağıtıyor.
Malesef şikayet edince üst düzey yetkililer değil, iş yükünün altında ezilen emekçi arkadaşlar oluyor.

Yanlış anlama abicim ben kuryelere kargocu arkadaşlara lafım yok onlar işlerini yapıyor. Ben müdürleri ve yetkilileri şikayet ediyorum.

Sorun yaşarsam tek çare şubeye veya merkeze gitmek. İmkan olursa iade. Olmazsa dava ve tazminat.

Yaşadığınız bölge ile paralel bir sorun. Yurtiçi kargodan zerre haz etmem, satıcı firma aldığım ürünü o firma ile gönderdi ve beklediğim tarihte geldi. Ama bu Yurtiçi kargonun mükemmel olduğu anlamına gelmiyor. 1 sene önce bir tane kargomu bile getirmeyen ve beni evimde bulamayan tek firmaydı.

Yeni konular

Geri
Yukarı