PttAVM güvenilir mi?

Saha

Picopat
Daha fazla  
Bu site güvenilir midir? Geçen gün aynısını Windows 10 içinde sormuştum onunla alakalı sorularım giderildi. Aşağıdaki ürünü almak istiyorum. Şunu merak ediyorum gönderecekleri keyi ilgili yere girip direkt aktifleştirebiloiyor muyuz yoksa tekrardan key gönderme veya telefon ile aktifleştirme gibi mevzular yaşanıyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
PttAVM güvenilirdir ama önemli olan satıcının güvenilir olup olmadığıdır. Satıcının başka ürünlerine, yorumlarına bakarak fikir edinebilirsiniz.

Üstteki arkadaşın dediği gibi pttavm güvenilir fakat satıcı güvenilir mi onu bilemeyiz ama pttavm'de satış yapılmasına izin veriliyorsa güvenilirdir büyük ihtimalle.

Satıcısına dikkat ettiğiniz sürece güvenilir bir sitedir kendisi.
PttAVM güvenilir bir site ama satıcıya dikkat edin.
Üstteki arkadaşın dediği gibi pttavm güvenilir fakat satıcı güvenilir mi onu bilemeyiz ama pttavm'de satış yapılmasına izin veriliyorsa güvenilirdir büyük ihtimalle.
Şunu merak ediyorum gönderecekleri keyi ilgili yere girip direkt aktifleştirebiloiyor muyuz yoksa tekrardan key gönderme veya telefon ile aktifleştirme gibi mevzular yaşanıyor mu?
Microsoft Office 365 Pro Plus 5 Cihaz Lisans H - PttAVM.com

Şunu merak ediyorum gönderecekleri keyi ilgili yere girip direkt aktifleştirebiloiyor muyuz yoksa tekrardan key gönderme veya telefon ile aktifleştirme gibi mevzular yaşanıyor mu?
Microsoft Office 365 Pro Plus 5 Cihaz Lisans H - PttAVM.com
Hocam özel hesap diye yazmışlar. Yanlış anlamadıysam size hesap verecekler, key değil.
Ekran görüntüsü 2023-02-08 161545.png

Yeni konular

Geri
Yukarı