PttAVM'den 329TL'ye alınan oyuncu koltuğu iptal edilir mi?

KrofeSSionall

Decapat
Daha fazla  
Bu sabah 5.00 civarlarında PttAVM'ye 4 adet oyuncu koltuğu geldi linklerini aşağıya bırakacağım. Bunlardan iki adet satın aldım, çoğu kişi birkaç gün içerisinde iptal olacağını paranın haftalar boyunca gelmeyeceğini söyledi. Fiyatlar sonradan düzelendi. Sizce gelme olasılığı var mı? Sabahın saat 05.00'ında 4 adet koltuğu yanlış fiyattan koyma olasılığı nedir? Bizimle dalga mı geçiyor?

Ekran Alıntısı.PNG

Bu sabah 5.00 civarlarında PttAVM'ye 4 adet oyuncu koltuğu geldi linklerini aşağıya bırakacağım. Bunlardan iki adet satın aldım, çoğu kişi birkaç gün içerisinde iptal olacağını paranın haftalar boyunca gelmeyeceğini söyledi. Fiyatlar sonradan düzelendi. Sizce gelme olasılığı var mı? Sabahın saat 05.00'ında 4 adet koltuğu yanlış fiyattan koyma olasılığı nedir? Bizimle dalga mı geçiyor?

Eki Görüntüle 1437522
Göndermeyeceklerse bile paranızı iade etmek zorundalar fakat evet söylediğiniz gibi boş yere uzun bir süre paranızı bekleyebilirsiniz. Açıkçası fiyatlar kimseye inandırıcı gelmemiştir, yanlış fiyat girilme ihtimali yüksek. Belki de başka bir amaçları var.

Bu ortaya atılan iddaaları kimse bilemez ki. Belki de gerçekten parayı döndürüp, faizden para kazanmak için yapıyorlar. Yani paranızı bir süre işletip faizi için yapıyorlar belki ama 350 TL ile olacak iş değil. Yanlışlık olmuş olabileceğini düşünüyorum ve ülkemizde de tüketici olması gerektiği gibi korunmadığı için de bence ürünleri göndermeyecekler ve paranızı iade edecekler.

Geri
Yukarı