PttAVM'den alınan Office 21 dosyası orijinal mi?

s7üü

Hectopat
Daha fazla  
PttAVM'den aldım. Adam bana 4.5 GB dosya attı. Office 21'miş. Nasıl anlayacağım orijinal olduğunu? Biri crack dedi de.

PttAVM'den aldım. Adam bana 4.5 GB dosya attı. Office 21'miş. Nasıl anlayacağım orijinal olduğunu? Biri crack dedi de.
Böyle bir şeyi ilk defa duydum. Normalde key olarak gelmesi gerekirdi.

Ben de ilk defa duydum. Belki kurulum için indirmen gereken dosyayı kendisi indirilmiş halde hazır paylaşıyordur. Link atabilir misin?

Adam nasıl attı? İndirme linki gönderiyorlar, Microsoft sitesinden indiriyor olmanız lazım. İndirme işlemini hangi siteden yapıyorsunuz?

Böyle bir şeyi ilk defa duydum. Normalde key olarak gelmesi gerekirdi.

Hem key atti hem Office 22 dosyası.

Adam nasıl attı? İndirme linki gönderiyorlar, Microsoft sitesinden indiriyor olmanız lazım. İndirme işlemini hangi siteden yapıyorsunuz?

Link attı linke tıklayınca direkt indiriyor. Retail key diye ismi var.

Ben de ilk defa duydum. Belki kurulum için indirmen gereken dosyayı kendisi indirilmiş halde hazır paylaşıyordur. Link atabilir misin?

Link direkt indiriyor bitly şeklinde.

Bir de şey dedi PC'de olan Office programlarını kaldır benim attığım bu dosyayı indir keyi yaz dedi. En son world dosyasında telefonla aktivasyonu seç ve onun verdiği numarayı yaz dedi.

Linkin içeriğinde Windows'un veya Office'in sitesine yönlendiren bir ibare varsa kolaylık olsun diye atmış olabilir. Ben Dropbox veya Google Drive gibi şahsi bir link attı gibi anladım.

@s7üü Ben Sağlam Lisans sitesinden aldığımda bu şekilde bir prosedürü vardı. Sizinki biraz enteresan.

1680106451472.png

Önceki açtığım konuda biri crack dedi daha indirmedim adama sordum orijinal dedi.

Linkin içeriğinde Windows'un veya Office'in sitesine yönlendiren bir ibare varsa kolaylık olsun diye atmış olabilir. Ben DropBox veya Google Drive gibi şahsi bir link attı gibi anladım.

Linke tıklayınca direkt indiriyor hiçbir şey yok.

@s7üü Ben Sağlam Lisans sitesinden aldığımda bu şekilde bir prosedürü vardı. Sizinki biraz enteresan.

Eki Görüntüle 1719432

Bende böyle yoktu.

Eki Görüntüle 1719432

Verdiği kodu şimdi oraya yazdım olmadı.

Geri
Yukarı