Pttcell vs Türk Telekom

YEV0

Femtopat
Katılım
24 Nisan 2021
Mesajlar
44
Merhabalar. TT'de taahhütüm bitti ama bana önerdikleri fiyatlar çok yüksek. Pttcell'in faturalı fiyatları çok iyi, sizce Pttcell'e geçiş yapmalı mıyım? Evimde TT gayet güzel çekiyor, hız konusunda düşüşler yaşar mıyım? Bant genişliğini falan düşürürler mi? Yoksa TT'de ne hız alırsam Pttcell'de de aynı hızı mı alırım?
 
Son düzenleyen: Moderatör:

HUSODOSIDO

Centipat
Katılım
14 Ağustos 2020
Mesajlar
126
Çözümler
2
BİMCELL kullan oda TT altyapısı kullanıyor, en azından bakiye atmak daha kolay olur. Bu arada BİMCELL'de de güzel tarifeler var bakmanı tavsiye ederim.
 

watrik

Hectopat
Katılım
5 Eylül 2014
Mesajlar
405
Türk Telekom. PTTCell, BIMCell gibi operatörlere bulaşmanızı tavsiye etmem. Müşteri hizmetleri leş. Stabil bir hizmet almak zor.
 

Painlower412

Picopat
Katılım
5 Ekim 2021
Mesajlar
220
Çözümler
2
Evimde TT gayet güzel çekiyor, hız konusunda düşüşler yaşar mıyım? Bant genişliğini falan düşürürler mi? Yoksa TT'de ne hız alırsam Pttcell'de de aynı hızı mı alırım?

Yoğunluk olursa santrallerde öncelik Türk Telekom kullanıcılarına veriliyor ancak yoğunluklar hem ayda bir falan oluyor hem de interneti kullanabiliyorsunuz ancak Türk Telekom müşterileri kadar değil büyük bir sorun varsa Türk Telekom müşterilerinin de interneti kesiliyor ancak bu durum çok nadir yaşanan bir şey yani merak etmeyin aynı interneti kullanıyorsunuz sadece daha ucuza.

Türk Telekom. Pttcell, BİMCELL gibi operatörlere bulaşmanızı tavsiye etmem. Müşteri hizmetleri leş. Stabil bir hizmet almak zor.

Evet, biraz öyle sorun yaşayabiliyorsunuz.
 

Yeni konular

Yukarı