PTT'den kargomu nasıl alırım?

oscorp

Hectopat
Bizim burada eve kargo gelmiyor, şubeden alıyorum. Merkez şubesine gittiğimde PTT'nin kapatıldığını öğrendim. PTT'yi ve ilçemdeki şubesini aramama rağmen kimse telefona çıkmadı. Normalde eve gelmese bile bu sefer getirmeye mecburlar bence.

Size de PTT ile gönderim yapmayan yerlerden alışveriş yapmanızı öneririm. Devletin her kurumu gibi bu da rezalet çalışıyor.

Basın açıklamalarını takip et. Muhtemelen gönderimde olan kargoların dağıtımı yapılacaktır. Şube içerisinde yapılan işlemlerden ötürü kapatıldı. Devlet Coronadan dolayı yoksullara 1000 TL yardım yaptığından hepsi parasını çekmeye gitti ancak aşırı yoğunluk oluştu. Bir çaresine bakarlar umarım

Basın açıklamalarını takip et. Muhtemelen gönderimde olan kargoların dağıtımı yapılacaktır. Şube içerisinde yapılan işlemlerden ötürü kapatıldı. Devlet Coronadan dolayı yoksullara 1000 TL yardım yaptığından hepsi parasını çekmeye gitti ancak aşırı yoğunluk oluştu. Bir çaresine bakarlar umarım
Yarın bakacağım. Bunlar yüzünden monitörü bağlayamıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı