PUA:Win32/FusionCore nedir?

• Konuyu başlatan CSS
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 10B

CSS

Hectopat
PC'yi alalı yaklaşık 1 ay oluyor. Bu uyarını birkaç haftadır görüyordum fakat önemsemedim. Oyunlarda ping problemim çıkınca alakası olabileceğini düşündüğüm için araştırmaya çalıştım fakat pek bir şey bulamadım bu virüsle alakalı. Bu virüs nedir? Nasıl kaldırabilirim?

D1150383-887E-4F72-AD0B-B6B446EF7D6E.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Cheat Engine uygulamasını kaldırdım fakat gitmedi bu virüs Defender'da kaldıramıyor maalesef. En iyisi antivirüs indirmek. İlgilenen arkadaşlara teşekkür ederim. Football Manager yüzünden indirdik başımıza bela oldu 😃
Kaspersky Free sürümünü indirip tarattım fakat herhangi bir virüs bulamadı. Yardımcı olabilecek var mı?
Kaspersky Free sürümünü indirip tarattım fakat herhangi bir virüs bulamadı. Yardımcı olabilecek var mı?

Son düzenleme:
Olmayan bir şeyi bulmayacağından daha neyi bekliyorsun?
Cheat Engine yüzünden olabilir :D. Malwarebytes ve Kaspersky ile sisteminizi taratın. Hile programı
Hile yazılımı olduğundan değil onu bile kendi sitesinden indiremeyen kullanıcının hatası bu. Normalde zararlı olan bir yazılım değil.
Sahte sitelerden indrimiş ve onlar da reklam vs. basmış ondan uyarıyor.

Hile yazılımı olduğundan değil onu bile kendi sitesinden indiremeyen kullanıcının hatası bu. Normalde zararlı olan bir yazılım değil.
Sahte sitelerden indrimiş ve onlar da reklam vs. basmış ondan uyarıyor.
Hayır kendi sitesinden indirmiştim.

Sahte sitelerden indrimiş ve onlar da reklam vs. basmış ondan uyarıy
Ben de kendi sitesinden indirdim ama yine de Malwarebytes tehdit olarak algıladı. O nasıl oluyor acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı