PUA:Win32/Presenoker nedir?

Filinta001

Centipat
Daha fazla  
Hocam beni bir aydınlatırsanız sevinirim. PC'de Defender uygulamasında gördüm hallettim ama bu neyin nesidir? Sakıncası var mıdır?

Geldiği yer ise oynamakta olduğum oyuna hile yapmak için indirdiğim Cheat Engine uygulaması ile geldi. Hocam bilgilerin(kimlik) çalınması söz konusu olabilir mi? Bilgisayara zarar verir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaratmaz hocam o sitelerin çoğu aynı bilgiyi CTRL+C CTRL+v tarzı yapıyor ;). Sildiyseniz sıkıntı değil zaten.

Hocam sorular biraz fazla oldu kusura bakmayın
Hocam şöyle bir sorunla karşılaştım Opera tarayıcı kullanırım YouTube önceden reklam çıkmazdı reklamları engellediğim halde Opera üzerinden reklam çıkıyor bunun sebebi nedir?PUA:Win32/Presenoker bunla bir bağlantısı var mıdır? Var ise nasıl halledilebilir?
reklam engelleyici dışında sorunu tamamen ortadan kaldırmak istiyorum.

Son düzenleme:
Hocam sorular biraz fazla oldu kusura bakmayın.
Hocam şöyle bir sorunla karşılaştım Opera tarayıcı kullanırım YouTube önceden reklam çıkmazdı reklamları engellediğim halde Opera üzerinden reklam çıkıyor bunun sebebi nedir?PUA:Win32/Presenoker bunla bir bağlantısı var mıdır? Var ise nasıl halledilebilir?
Reklam engelleyici dışında sorunu tamamen ortadan kaldırmak istiyorum.

Opera reklam engelleyicisi tam çalışmamakta onun için reklam engelleyici kullanmak zorundasınız ve hayır sisteminize giren virüsle hiçbir alakası yok.
Opera reklam engelleyicisi tam çalışmamakta onun için reklam engelleyici kullanmak zorundasınız ve hayır sisteminize giren virüsle hiçbir alakası yok.

Önceden reklam çıkarmamasının sebebini bende tam biliyorum sistemimde virüs yok bende de öncedne reklamları engelliyordu ama şu an engellemiyor.

Önceden reklam çıkarmamasının sebebini bende tam biliyorum sistemimde virüs yok bende de öncedne reklamları engelliyordu ama şu an engellemiyor.

Hocam sorunu buldum Opera üzerinden YouTube girdiğimde Gmail hesap açık ise reklam gösteriyor reklam engelleyici açık olmasına rağmen ama Gmail hesabını kapatıp YouTube da video izlemeye girdiğimde reklam göstermiyor. Değişik bir sorun ama sorunu buldum.

Yeni konular

Geri
Yukarı