Puabundler Win32 uyarısı virüs mü?

Bedirhan 1234

Centipat
Daha fazla  
Selam. Bilgisayarımda puabundler Win32 uyarısı geldi. Kaldır seçeneğini işaretledim. Bir sıkıntı cikar mi? Neden böyle bir uyarı gelmiş olabilir? Bu bir virüs mü? Yazabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Puabundler trojan virüsü, bilgisayardaki programları gizlice yönetebilir ve verilerinizi çalabilir. Arkadaşımın da PC'sine böyle bir virüs bulaşmıştı. En son ne yüklediniz?

Defender mı söyledi? En son ne indirdiniz? ESET ve Malwarebytes ile tarama yapabilirsiniz.

Kaldır seçeneği vardır bende öyle yaptım.
Kaldırdım yani sadece merakımdan yazdim

Puabundler trojan virüsü, bilgisayardaki programları gizlice yönetebilir ve verilerinizi çalabilir. Arkadaşımın da PC'sine böyle bir virüs bulaşmıştı. En son ne yüklediniz?
Fifa bunun dışında epic launcher unity vs.

Windows sitesinde araştırdım onun virüs olmadığı yazıyordu. Karıştırıyor olabilir misiniz?

Böyle bisi var cidden fifa nin yanında origin indi ondan sonra oldu

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220630-134550_Chrome.jpg
    Screenshot_20220630-134550_Chrome.jpg
    81,6 KB · Görüntüleme: 299
Kaldır seçeneği vardır bende öyle yaptım.
Kaldırdım yani sadece merakımdan yazdim.

FIFA bunun dışında Epic Launcher Unity vs.

Windows sitesinde araştırdım onun virüs olmadığı yazıyordu. Karıştırıyor olabilir misiniz?

Böyle bir şey var cidden FIFA'nin yanında Origin indi ondan sonra oldu.

Pardon biraz geç cevap veriyorum ama, keşke silmeden dosya konumunu açsaydınız. Hızlı davranmışsınız iyi ki.

Karıştırmıyorum hem güvenilir kaynaklardan araştırdım hem de arkadaşıma sordum. Tehlikeli bir trojan türü.

Belki virüs sonradan tetiklenmiştir FIFA ve Origin ile bir alakası olmayabilir. Bilgisayarınızda herhangi bir sorun yoksa (yüksek disk kullanımı vb) ve telefonunuza yabancı bir şahıstan mesaj gelmediyse sıkıntı yok. Maillerinizde kontrol etmeyi unutmayın.

Geri
Yukarı