Puan Eğitim canlı ders paketi alınır mı?

CBum

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Alanya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: AMD Ryzen 3 3100 - Anakart: Gigabyte B450M-S2H - Ekran Kartı: Sapphire Pulse RX 6600 - RAM: Adata XPG Gammix 8GB 3200MHz (x2) - SSD: GeIL Zenith R3 High Performance 512GB - HDD: WD Blue 1TB 7200RPM - Kasa: Dark Diamond Pro Mesh - PSU: High Power 500W 80+ Bronze - Monitör: Asus TUF Gaming VG259QR 165HZ 1 ms

İşletim Sistemi: Windows 11 Pro

Telefon: Samsung Galaxy A52
Merhaba; Doping Hafıza ve Raunt gibi uygulamalara kıyasla içeriği mükemmel gibi geldi bana. İlgimi çeken sebepler:

Kayıttan değil canlı ders olarak Zoom üzerinden sunulması,

8 aylık toplam 600 saat olacak şekilde fiyatının çok uygun gibi gelmesi,

İçine dahil olan ve sınırsız soru sorma hakkı tanımlanan Kunduz üyeliği,

Hızlı okuma uygulaması olan Superead için 1 yıllık üyelik,

50-60 civarında kitap ve deneme sınavları.

Açıkçası inanılmaz uygun gibi. Sadece kitapların tanesinin günümüzde 100 TL civarı olduğunu varsayarsak.

Dershaneyi de bıraktım ve özel ders alacaktım ama bu daha ekonomik gibi. (Matematik ve belki bir de fizikten hâlâ alabilirim.)

Ne düşünüyorsunuz? Sizce canlı online ders fikri güzel mi? Alınır mı? Tavsiyelerinizi bekliyorum. Alanım sayısal, bunu da belirteyim.

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE

Normal dershanelerin 15 bin liradan kayıt açtığını düşünürsek bunun fiyatı yarıdan biraz daha fazla düşük.

İçine dahil olan ve sınırsız soru sorma hakkı tanımlanan Kunduz üyeliği,
Hızlı okuma uygulaması olan Superead için 1 yıllık üyelik,

600 ders saati için 6 bin lira çok uygun bence. Eğer maddi açıdan sorun oluşturmaz ve hakkını verebilirim diyorsan alınabilir.

Normal dershanelerin 15 bin liradan kayıt açtığını düşünürsek bunun fiyatı yarıdan biraz daha fazla düşük.

600 ders saati için 6 bin lira çok uygun bence. Eğer maddi açıdan sorun oluşturmaz ve hakkını verebilirim diyorsan alınabilir.
Günlük ders saati de daha az, yol süresi falan derken ohooo bu fark atıyor dershaneye. Ayrıca kaçırdığımız veya anlamadığımız dersleri kayıttan tekrar tekrar izleyebiliyoruz sanırım, çok uygun gerçekten.

Normal dershaneye göre evet, fiyatı çok uygun. İçerisine kitaplar falan da dahilmiş anladığım kadarıyla ve Kunduz üyeliği de veriyorlar.
Aynen öyle. 23 Ağustos'tan sonra 10K olacakmış ama sanırım acele etmeliyim. :(

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE hocam Superead nedir bir bilginiz var mı? Yani içeriğini biliyorum ama herkes Türkçe sorularında özellikle inanılmaz zaman kazandırdığını iddia ediyor. Yurt dışı merkezli uygulama hatta sanırım. Zaman vermeye değer mi sizce?

Maalesef, bir bilgim yok.

Fiyatı 649 TL yazmakta, gerçekten kâr üstüne kâr. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı