PUBG 1050 Ti grafik ayarı önerisi

shiverr00

Femtopat
Merhabalar. Nedense PUBG'de 1050 Ti ekran kartı i5 6500 işlemci ve 8 GB RAM ile aa ve texture hariç Very Low ayarlara alınca kasma oluyor. Herhalde işlemci kötü olduğundan. Yüksek ayarlarda oynayınca da 60'ın altına düşüp sinirimi bozuyor ve savaş esnasında droplar giriyor ama eskisi gibi fazla değil. Bunların ikisininde olmayacağı 60 FPS üstü grafik ayarı önerir misiniz? Bu arada çoğu profesyonel oyuncunun ayarlarını denedim ve onlarda genelde aa: Yüksek texture: Yüksek gerisi Very Low oynuyor. Ama ben böyle yaptığımda kasıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemcin gayet iyi, ekran kartında da güzel bence sorun soğutmada, hiç uğraşma işlemci, ekran kartı vs değiştirmekle, al bir sıvı soğutucu kasanın da fan ayarlarını yap ekran kartı ısınmasın ardından ver ayarları sona yapıştır gitsin.

Kasa ve modemi kapalı bir alana koydum sıkıntı o yüzden olabilir mi sizce?

Evet olabilir, Bilgisayar ısınma sürecinde kendini yavaşlatır ve hatalar meydana getirir, kapalı alandan çıkart bence yada sıvı soğutma al, sistemin güzel yazık etme parana
Ya konu hakkında bilgin yok ya da sıvı soğutma fetişistisin.

O işlemciye sıvı soğutma almaya ne gerek var? Stok soğutucusu gayet yeterli, ha illa bir soğutucu alınacak güzelinden 200-300 TL civarında bi' hava soğutma gayet iş görecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı