Çözüldü PUBG açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ValderZ

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar biliyorsunuz PUBG ücretsiz oldu ve bende indirdim indirirken internette bayağı sıkıntılar oldu 27.4 GB inmişken 28-29'a kadar geldi internet gitti tekrar geldi. İndirme tekrar başladığında gene 27 küsurden başladı 3-4 kere böyle oldu. 28-29'a gelip tekrardan 27'lerden başladı. Neyse sonra internet düzeldi ve oyun indi. Şimdi oyunu açtığımda oyun açılıyor ekrana PUBG logosu geliyor daha sonra bir siyah ekran geliyor 10-20 saniye bekliyor ve oyun kendini kapatıyor, PUBG hata raporu gönder vb. şeyler geliyor acaba oyun inerken dosyalarda falan mı sorun oluştu?

Çözüm
Arkada çalışan uygulama yok ve soğutucu ile kullanıyorum laptopu hocam birkaç kez daha mı doğrulama yapmalıyım.
Biraz araştırma yaptım dediğim şekilde 3. doğrulamada tekrar indirilmiş belki sizde de olur, onun dışında pek bir şey bulamadım açıkçası.
@ValderZ Sırasıyla şu şekilde:

Adsız.png

1642328275427.png

İşlemci AMD A10-9620p
Ekran kartı Radeon RX540.
8 GB DDR4 RAM.
1 TB HDD.
Windows 10 Home.

Sistem yetiyor diye biliyorum aynı laptopa sahip başka insanlar PUBG'yi akıcı olarak oynadığını yazmış.
Arkada çalışan programlar PUBG'yi engelleyebiliyor arkada açık bir şey bırakmadan girmeyi deneyin veya bazı kişiler sorununu şu şekilde çözmüş;
1. defa oyun dosyalarını doğruladıklarında indirme olmuş
2. defa oyun dosyalarını doğruladıklarında eksik dosya bulmamış
3. defa oyun dosyalarını doğruladıklarında ise tekrar indirme yapmış.

Genelde sorunlar bu şekilde çözülmüş.

Arkada çalışan programlar PUBG'yi engelleyebiliyor arkada açık bir şey bırakmadan girmeyi deneyin veya bazı kişiler sorununu şu şekilde çözmüş;
1. defa oyun dosyalarını doğruladıklarında indirme olmuş.
2. defa oyun dosyalarını doğruladıklarında eksik dosya bulmamış.
3. defa oyun dosyalarını doğruladıklarında ise tekrar indirme yapmış.

Genelde sorunlar bu şekilde çözülmüş.

Arkada çalışan uygulama yok ve soğutucu ile kullanıyorum laptopu hocam birkaç kez daha mı doğrulama yapmalıyım.

Yeni konular

Geri
Yukarı