PUBG ağaçların kalitesi uzakta kağıt gibi yakınlaşınca düzeliyor

Denizxwq

Centipat
Daha fazla  
Ağaçlar uzaktayken kağıt gibi oluyor. Kalitesi yüksek ayarlara da aldım, halen aynı değişen bir fark göremedim. Yakındayken gayet normal fakat ağaçlara yakınlaşınca düzeliyor, uzaktaki ağaçlar bu şekilde.

Sistem bilgilerim:

Son düzenleyen: Moderatör:
Optimizasyon için. Çoğu oyun uzakta bulunan nesneleri renderlamak için yaklaşmanızı bekler. Eğer uzakta iken netleşirse FPS düşüşü veya optimizasyon sorununa neden olur

Normal o, optimizasyon için.
NASIL KAPATABİLİRİM O AYARI ÇOK RAHATSIZ ETMEYE BAŞLADI DA
Optimizasyon için. Çoğu oyun uzakta bulunan nesneleri renderlamak için yaklaşmanızı bekler. Eğer uzakta iken netleşirse FPS düşüşü veya optimizasyon sorununa neden olur
abi beni çok rahatsız ediyor kapatmam lazım ekran kartım 1660 super işlemci amd ryzen 5 3600
Nasıl kapatabilirim?
Optimizasyon için. Çoğu oyun uzakta bulunan nesneleri renderlamak için yaklaşmanızı bekler. Eğer uzakta iken netleşirse FPS düşüşü veya optimizasyon sorununa neden olur?

Nasıl kapatacağım lütfen yardımcı oldun.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    1,9 MB · Görüntüleme: 40
Son düzenleme:
Nasıl kapatabilirim o ayarı çok rahatsız etmeye başladı da.

Abi beni çok rahatsız ediyor kapatmam lazım ekran kartım 1660 Super işlemci AMD Ryzen 5 3600.
Nasıl kapatabilirim?

Şimdi tam adını hatırlamıyorum da görüş mesafesi, görüş uzaklığı gibi isimleri olabilir. Böyle bir ayar vardı onu yükseltmeyi deneyin.

NASIL KAPATABİLİRİM O AYARI ÇOK RAHATSIZ ETMEYE BAŞLADI DA

abi beni çok rahatsız ediyor kapatmam lazım ekran kartım 1660 super işlemci amd ryzen 5 3600
Nasıl kapatabilirim?

Kapatman oyun deneyimini kötü etkileyebilir ama sistemine güveniyorsan arkadaşların önerilerini deneyebilirsin.

Şimdi tam adını hatırlamıyorum da görüş mesafesi, görüş uzaklığı gibi isimleri olabilir. Böyle bir ayar vardı onu yükseltmeyi deneyin.
herşey en yüksek te
Kapatman oyun deneyimini kötü etkileyebilir ama sistemine güveniyorsan arkadaşların önerilerini deneyebilirsin.
nasıl kapatabilirim onu söylermisiniz
herşey en yüksek te

nasıl kapatabilirim onu söylermisiniz
nvida ayarlarından mı?
Oyun ayarlarının ss ini atarsan yardımcı olabiliriz.
Ful ultra ayarda =)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı