Çözüldü PUBG "BE servisi doğru çalışmıyor" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ergun_Bey06

Centipat
Daha fazla  
Herkese günaydınlar, PUBG (PC) dereceli eşleştirme girmeye çalışıyorum ama giremiyorum. 3-4 kez 20 dakikadır bekledim, eşleştirme ararken antrenman moduna girdiğimde PUBG BE servisi doğru çalışmıyor hatası aldım. Program dosyalarından BattlEye silip tekrar yüklememe rağmen hala hiçbir maça giremiyorum. Ne yapmam lazım?

Ekran görüntüsü alamadım.

Çözüm
Dostum öncelikle yanıtın için teşekkürler dün oyunu sildim geri yükledim 3 5 maç attım sorun vermedi ama bugün girdiğimde maça giremiyorum antrenman moduna girdiğimde lobiye geri atıyor söylediğin adımların 9. hariç hepsini yaptım PUBG'ye sağ tık tıklıyorum özellkiler ama tam ekran iyileleştirmelerini bulamıyorum genelde mi özellikleri hangisinde.

Hocam sağ tık - özellikler - uyumluluk kısmında.
1615442985920.png

Recep hocam şöyle bir çözüm söylemiş. Deneyebilirsiniz.
Oyunun dosyaları tam olarak doğrulayamamasından kaynaklanan bir hata yapman gerekenler oldukça basit

Adım Adım bunları uygularsan düzelicektir

1.Steame gir
2.Kütphaneye girip oyunun üzerine sağ tıkla ve özellikler de
3.Dosya konumu aç de
4.Ordan arama çubuğuna battle eye yaz
5.O dosyalrın tümünü sil
6.Steami aç
7.Oyun dosyalrını doğrula de
8.Bekle o sırada pc de birşey yapma
9. Yüklenince uygulamaya sag tıklla özellikler de ve ardından tam ekran iyişletirmelrini devre dışı bırak ve yönetici olarak çalıştır de ve ardından dpi ayarlarına gelip alltakini ve üsstekini işaretle v uygula de ve aynı işlemi dosya konumunu aç deyip diyer client dosyarınada tekrarlarla
10.Bilgisayarı yeniden başlat

Olayı bu şekilde çözebilirsin

Oyunun dosyaları tam olarak doğrulayamamasından kaynaklanan bir hata yapman gerekenler oldukça basit.

Adım adım bunları uygularsan düzelicektir.

1.Steam'e gir.
2.kütphaneye girip oyunun üzerine sağ tıkla ve özellikler de.
3.dosya konumu aç de.
4.oradan arama çubuğuna BattlEye yaz.
5.o dosyalrın tümünü sil.
6.Steam'i aç.
7.oyun dosyalrını doğrula de.
8.bekle o sırada PC de bir şey yapma.
9. yüklenince uygulamaya sag tıklla özellikler de ve ardından tam ekran iyişletirmelrini devre dışı bırak ve yönetici olarak çalıştır de ve ardından DPI ayarlarına gelip alltakini ve üsstekini işaretle v uygula de ve aynı işlemi dosya konumunu aç deyip diğer Client dosyarınada tekrarlarla.
10.bilgisayarı yeniden başlat.

Olayı bu şekilde çözebilirsin.

Teşekkür ediyorum hocam.

Oyunun dosyaları tam olarak doğrulayamamasından kaynaklanan bir hata yapman gerekenler oldukça basit.

Adım adım bunları uygularsan düzelicektir.

1.Steam'e gir.
2.kütphaneye girip oyunun üzerine sağ tıkla ve özellikler de.
3.dosya konumu aç de.
4.oradan arama çubuğuna BattlEye yaz.
5.o dosyalrın tümünü sil.
6.Steam'i aç.
7.oyun dosyalrını doğrula de.
8.bekle o sırada PC de bir şey yapma.
9. yüklenince uygulamaya sag tıklla özellikler de ve ardından tam ekran iyişletirmelrini devre dışı bırak ve yönetici olarak çalıştır de ve ardından DPI ayarlarına gelip alltakini ve üsstekini işaretle v uygula de ve aynı işlemi dosya konumunu aç deyip diğer Client dosyarınada tekrarlarla.
10.bilgisayarı yeniden başlat.

Olayı bu şekilde çözebilirsin.

Dostum öncelikle yanıtın için teşekkürler dün oyunu sildim geri yükledim 3 5 maç attım sorun vermedi ama bugün girdiğimde maça giremiyorum antrenman moduna girdiğimde lobiye geri atıyor söylediğin adımların 9. hariç hepsini yaptım PUBG'ye sağ tık tıklıyorum özellkiler ama tam ekran iyileleştirmelerini bulamıyorum genelde mi özellikleri hangisinde.

1615442985920.png

Çözüm
Eki Görüntüle 916618

Dostum öncelikle yanıtın için teşekkürler Recep beyin söylediği çözümü 2 kez denedim ama nafile çözüm oluşturmadı uygulamaya sağ tıkladığımdada sadece attığım fotodaki kısımlar var uyumluluk hala yok.
Ekran Görüntüsü (24).png

Eki Görüntüle 916618

Çözüm Recep beyin anlattığı gibi 2 kez denedim sorunum çözülmedi 3. kez denedimde çözüldü.
Dostum öncelikle yanıtın için teşekkürler Recep beyin söylediği çözümü 2 kez denedim ama nafile çözüm oluşturmadı uygulamaya sağ tıkladığımdada sadece attığım fotodaki kısımlar var uyumluluk hala yok.
Ekran Görüntüsü (24).png

Çözüm Recep beyin anlattığı gibi 2 kez denedim sorunum çözülmedi 3. kez denedimde çözüldü.

Düzeltme: Çözülmedi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı