PUBG bir yere tıklayınca masaüstüne atıyor

• Konuyu başlatan H5N
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 1
  • Görüntüleme 594

H5N

Hectopat
Yer
Isparta
Daha fazla  
Meslek
Mubasebeci
Herkese merhaba.
Windows 10 kullanıcısıyım. Monster Abra A5 v12.1 notebook kullanıcısıyım. i5-7330HQ işlemci, GTX 1050 ekran kartı, 8 GB RAM ve 240 GB SSD var cihazda. Son bir aydır PUBG'yi ilk açtığımda fare ile herhangi bir yere ya da oyun içerisinde bir yere tıkladığımda uyarı sesi verip masaüstüne atıyor. Sonra Alt+Tab yaparak tekrar açıyorum. Sorun sadece oyunu kapatıp tekrar açmam ile düzeliyor. Ekran kartını silip tekrar temiz kurulum ile kurdum. Farem Logitech G102, sürücüsünü sildim ve tekrar kurdum. Herhangi makro yüklü değil. Ayarlar varsayılan ayarlarda. Oyun içi ekran kartım %99 çalışıyor. 45-70 arası FPS alıyorum. Tek sıkıntım bu. Bu sorunda bana yardımcı olabilecek arkadaşlar varmı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba.
Windows 10 kullanıcısıyım. Monster Abra A5 v12.1 notebook kullanıcısıyım. i5-7330HQ işlemci, GTX 1050 ekran kartı, 8 GB RAM ve 240 GB SSD var cihazda. Son bir aydır PUBG'yi ilk açtığımda fare ile herhangi bir yere ya da oyun içerisinde bir yere tıkladığımda uyarı sesi verip masaüstüne atıyor. Sonra Alt+Tab yaparak tekrar açıyorum. Sorun sadece oyunu kapatıp tekrar açmam ile düzeliyor. Ekran kartını silip tekrar temiz kurulum ile kurdum. Farem Logitech G102, sürücüsünü sildim ve tekrar kurdum. Herhangi makro yüklü değil. Ayarlar varsayılan ayarlarda. Oyun içi ekran kartım %99 çalışıyor. 45-70 arası FPS alıyorum. Tek sıkıntım bu. Bu sorunda bana yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı?

Cevap için geç kalmışım ama en iyi çözüm Alt Tab bir de PUBG artık beleş...

Yeni konular

Geri
Yukarı