PUBG Crash Hatası

İşletim sistemi
Windows 10
Bende de bir zamanlar oluyordu bende YouTube'den videosunu izleyerek çözdüm. Hatırladığım kadarıyla görev yöneticisinden birkaç ayar oyun açıkken değiştiriliyordu size linkini atacağım o videoyu izleyerek çözüme ulaşabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sisteminde Riot Vanduard yüklü ise PUBG'yi açmadan önce Vanguard'ı kapat, Steam'den dosyaları doğrula, daha sonra PUBG'yi açmayı dene.

Bende de bir zamanlar oluyordu bende YouTube'den videosunu izleyerek çözdüm. Hatırladığım kadarıyla görev yöneticisinden birkaç ayar oyun açıkken değiştiriliyordu size linkini atacağım o videoyu izleyerek çözüme ulaşabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oldu teşekkür ederim ama FPS düşüşü olmaz değil mi?

Sisteminde Riot Vanduard yüklü ise PUBG'yi açmadan önce Vanguard'ı kapat, Steam'den dosyaları doğrula, daha sonra PUBG'yi açmayı dene.
Yakında bilgisayarlarımızı oyunlara emanet edeceğiz, al bu pc senin ben oyun oynarken istediğin verimi kontrol et diyeceğiz. Cs girince sıkıntı yok, valorant girince sıkıntı yok, ama pubg girince oyunda atacak, buda pubg'nin tüm sistemlere elverişli yanıtı olmadığını gösteriyor.

Geri
Yukarı