Çözüldü PUBG Crash Reporter Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Jeddyy

Decapat
Merhaba. Arkadaşlar oyun sürekli crash reporter hatası veriyor. Bunu çözmek için yapmadığım bir şey yok bilgisayarıma format attım düzelmedi. Oyunu baştan indirdim düzelmedi. Gerekli Güncellemeleri yaptım yine de düzelme olmadı. Process Monitör ile tarama yaptırdım baktığımda pek bir sorun göremedim. Lütfen Bu sorunu çözen birileri varsa bana yardımcı olursa çok sevinirim. SS ve Process log dosyalarını buradan paylaşıyorum.
  • İşlemci: Intel i5 4570
  • Anakart: MSI H81m-p33
  • RAM: 12 GB DDR3 1333 MHz
  • Ekran Kartı: Asus DirectCU TOP II OC GTX 960 Black Edition
PUBG_PROCESS_MONITOR_LOGFILE.rar

Screenshot_4.png.21767bbddee949106d562ca76cf5de7c.png.80166594e3438432113a614df41bc4b0.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Öncelikle 2 GB LogFile olmaz, süreyi çok uzun tutmuşsunuz.
Windows'u sonra sürüme güncelleyip tekrar deneyin.
Oyunu açmadan önce baslattım, ilk biraz uzun sürüyor.
Windows Sürümü 1709 güncellemeleri yaptım.

Yeni güncelleme geldi umarım sorun düzelmiş olur.
Sanırım sorunu çözdüm. Belki ekran kartı sürücüsünden kaynaklanıyordur diye bir önceki sürümünü yükledim. 1-2 maç sonunda aldığım "crash reporter hatası" artık 2 dakika sürmeden vermeye başladı. Yeni bir güncellemeye kadar sanırım bir gelişme olmayacak her yolu denememe rağmen yine değişen bir şey olmadı. Umarım bir sonraki güncelleme ile sorun hallolur. Gerçekten çok can sıkıcı bir durum.

Oyunu açmadan önce baslattım, ilk biraz uzun sürüyor.
Windows Sürümü 1709 güncellemeleri yaptım.

Yeni güncelleme geldi umarım sorun düzelmiş olur.
Sanırım sorunu çözdüm. Belki ekran kartı sürücüsünden kaynaklanıyordur diye bir önceki sürümünü yükledim. 1-2 maç sonunda aldığım "crash reporter hatası" artık 2 dakika sürmeden vermeye başladı. Yeni bir güncellemeye kadar sanırım bir gelişme olmayacak her yolu denememe rağmen yine değişen bir şey olmadı. Umarım bir sonraki güncelleme ile sorun hallolur. Gerçekten çok can sıkıcı bir durum.

Son düzenleme:
Çözüm
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı