PUBG CS:GO sekmeme makrosu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

İsa Takmaz

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bilen varsa yardımcı olabilir mi? PUBG ve CS:GO oynuyorum. Yeni bir mouse sipariş verdim g102. makro yapımı nasıl oluyor. Silahın sekmemesini istiyorum. PUBG'de bu makro olayı hemen hemen herkeste var. Kullanan yayıncılar bile var. Makro yapan yapmayı bilen PUBG'de kullanan özellikle arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şöyle oluyor; kasayı söküyorsunuz tüm kablolarını ve balkon ya da pencereden aşağıya sarkıtıp "Ben oyun oynamayı beceremediğimden hile kullanıp diğer tertemiz insanların oyun zevklerinin içine eden bir karakter(...)im!" diye bağırarak kasayı elinizden bırakıyorsunuz.

Son düzenleme:
Ah ah. Boş beleş yorumlar. Dgknbzglu, nounie, sirk Dino, juarex, srcn90. Ben makro yapmayı bilen varsa diye konuyu açtım. Edebiyat yapmak isteyen yanlış konuya yorum yapıyor. Gidip 200 TL ye hile almasını bilirim ben bunlara gerek yok. "herkes yaptığı için bende makro yapmak istiyorum" herkeste makro var. Kimsede olmasa böyle bir gereksinim duymam. Aim çalışması yapan biriyim. Ayrıca istediğimi yaparım. Kolsuz diyenlerden çok daha iyi aimim olduğuna eminim. Boş yapacaklar yazmasın.

Ah ah. Boş beleş yorumlar. Dgknbzglu, nounie, sirk Dino, juarex, srcn90. Ben makro yapmayı bilen varsa diye konuyu açtım. Edebiyat yapmak isteyen yanlış konuya yorum yapıyor. Gidip 200 TL ye hile almasını bilirim ben bunlara gerek yok. "herkes yaptığı için bende makro yapmak istiyorum" herkeste makro var. Kimsede olmasa böyle bir gereksinim duymam. Aim çalışması yapan biriyim. Ayrıca istediğimi yaparım. Kolsuz diyenlerden çok daha iyi aimim olduğuna eminim. Boş yapacaklar yazmasın.

İstediğini yapamazsın! Benim para verip oynadığım ve oyun yapımcılarının da yasakladığı bir oyunda hile kullanamazsın! Yerinde olsam bir daha konu açmazdım. Ne yüzsüz adamsın sen? Ben sadece PUBG oynamak için imzamdaki sistemi topladım ve senin gibilerin oyun zevkimi mahfetmesine göz yumamam, bir de gelmiş yardım istiyor. Bir kişi bile etmez sana yardım burada. Zaten bu konunun onaylanması da ayrı bir olay. Sen 200 TL'ye git hile al, bir zaman sonra sistemine ban atılacak zaten ve bizler de senden kurtulucaz.

Bu konu hileye giriyor moderatör arkadaş neden onaylamış ki? Makro kullanarak başkalarının zevkine edeceksin.

Makro bilmiyorumda, PUBG'de sensivity ayarlarında y axis tarzı bir ayar var onu arttırarak daha kolay spray yapılınıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı