PUBG Emulator Kasma Sorunu

Meriç1992

Hectopat
Yer
istanbul
Daha fazla  
Meslek
migros/sebze meyvede çalışmakta
Oyuna girdiğimde acayip bir şekilde kasma oluyor. Bilgisayarda da oyunda da CPU’ya baktığımda bir şey kasıyor çözemedım. Yardımcı olmanızı rica ediyorum sizden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem Modeli:Aspire 5742G
BIOS Modeli:Insdeh20 Version V1.30
İşlemci:Intel R Core TM i5 CPU M 460 @ 2. CPUs, 4 CPuS , 2.5GHz
Bellek:8192 MB RAM
Directx Sürümü: Directx 12
Ekran
NVIDIA Geforce GT 420M
Monitör:Generic PnP Monitor
Yüklü Bellek Ram : 8,00 GB
Sistem Türü:64 Bit
Daha Önceleri Yag Gibi Oynadıgım Oyun Şimdi İse Kasıyor Acayip Bir Şekilde Hem Oyunu Kastırıyor Hemde Bilgisayarı Acayip Bir Şekilde Ne Yaptıysam Halledemedim Sorunumu
Normal. Oyun mobil için zaten pc için değil.

Onu Bende Biliyorum Kardeşim Daha Önce Normal Bir Şekilde Oynuyordum

Son düzenleme:
Sistem Modeli:Aspire 5742G
BIOS Modeli:Insdeh20 Version V1.30
İşlemci:Intel R Core TM i5 CPU M 460 @ 2. CPUs, 4 CPuS , 2.5GHz
Bellek:8192 MB RAM
Directx Sürümü: Directx 12
Ekran
NVIDIA Geforce GT 420M
Monitör:Generic PnP Monitor
Yüklü Bellek Ram : 8,00 GB
Sistem Türü:64 Bit
Daha Önceleri Yag Gibi Oynadıgım Oyun Şimdi İse Kasıyor Acayip Bir Şekilde Hem Oyunu Kastırıyor Hemde Bilgisayarı Acayip Bir Şekilde Ne Yaptıysam Halledemedim Sorunumu

Onu Bende Biliyorum Kardeşim Daha Önce Normal Bir Şekilde Oynuyordum
işlemcin kötü normal kasması bende eskiden i3 2120 vardı rx 460 ekran kartı 8 gb ram şimdi ise Ryzen 3 3200g Rx 460 60fps sabit

Sistem Ryzen 3 1200.
Ekran kartı RX 580.
RAM8 GB.
Ne yaptıysam PUBG Mobile kasma sorununu onleyemedim. En son bilgisayarın üstüne tekmeyle çıkacağım diye korkuyorum. Yardim.

Hocam kusura bakma geç baktım Game loop un ayarları çok kritik oyun motor ayarlarını doğru yapınca kasmıyor Game loop Tencent programları Windows 7 için optimizasyonlu Windows 10 için değil biraz sıkıntılı durum ama motor ayarlarını güzelce yaparsanız kasmadan oynar darboğaz da olur Discord'dan bana ulaşırsan yardımcı olurum The GodFather#9867.

Geri
Yukarı