PUBG G-Coin ile neler yapılır?

Sailaner

Hectopat
Bende toplamda 3500 G-Coin ve 33.000 BP var. Bazı yerlerde G-Coin ile sandık alıp satıldığını falan okudum. Nasıl oluyor bu? Hangi sandığı alıp satmam gerekiyor? Ne kadar para kazanabilirim 3500 G-Coin ile?

Son düzenleyen: Moderatör:
Pazardan sandık al ve o g coinler ile anahtarlarını al. Aşırı kar edersin. Ben 2000 g coin ile 150tl yaptım. 1 hafta sonra satacağım. Amazon prime 500 ya da 800 g coin daha veriyor.

Pazardan sandık al ve o g coinler ile anahtarlarını al. Aşırı kar edersin. Ben 2000 g coin ile 150tl yaptım. 1 hafta sonra satacağım. Amazon prime 500 ya da 800 g coin daha veriyor.

Anahtarları markette bulamadım, nasıl alacağım?

Bende toplamda 3500 G-Coin ve 33.000 BP var. Bazı yerlerde G-Coin ile sandık alıp satıldığını falan okudum. Nasıl oluyor bu? Hangi sandığı alıp satmam gerekiyor? Ne kadar para kazanabilirim 3500 G-Coin ile?
Gizlenme yerinden de sandık açabilirsin ama satılabilir değerli kozmetik düşme şansı çok az. Satılabilir ürünler eski olduğu için fiyatları çok düştü.

Anahtar satış işine girmemiştim, göz atmayı düşünüyorum.

Son düzenleme:
Anahtarları markette bulamadım, nasıl alacağım?

İlk başta sandık satın almanız gerek. Aldıktan sonra oyun içi markette aletler kısmında var. Fakat şöyle bir bug var siz 5 sandık alsanızda oyun size 1 anahtar almanıza izin veriyor. 1 anahtar aldıktan sonra lobiyi baştan yüklerseniz 1 anahtar daha alabiliyorsunuz. Ne kadar sandığınız varsa o kadar anahtar alıyorsunuz. Bende 10 tane var galiba. 150tl ediyor toplam fiyatları. Sadece 7tl harcayıp amazon prime aldım.

Şimdi her şeyi hallettim anahtarları keşfettim fakat hangi sandık hangi anahtarla uyumlu anlayamadım. En pahalı anahtar Weapon Skin Key, bunun için hangi sandığı almam gerekiyor?

Denemek için ucuz sandıkları aldım ve markete de bir sürü anahtar geldi, fakat hangisi Weapon Skin Key'e ait anlayamadım.

1656539423813.png

Şimdi her şeyi hallettim anahtarları keşfettim fakat hangi sandık hangi anahtarla uyumlu anlayamadım. En pahalı anahtar Weapon Skin Key, bunun için hangi sandığı almam gerekiyor?

Denemek için ucuz sandıkları aldım ve markete de bir sürü anahtar geldi, fakat hangisi Weapon Skin Key'e ait anlayamadım.

Eki Görüntüle 1436040
Steam pazara sandığın ismini yazıp crate yerine key yazarsanız fiyatlarını görebilirsiniz.

Geri
Yukarı