PUBG Güncelleme Sonrası Oyundan Atması

cakal50

Hectopat
PUBG oynuna yeni gelen güncellemede açamıyorum, tıklıyorum Steam'de oyuna girip cıkıyor kendiliğinden ama bilgisayarda ne bir hata, ne bir kıpraşma. Process Monitörde arattım ilk d3d.dll hatası verdi, onu sizin dediğiniz yöntemlerle diger DLL dosyaları veritabanından (ilgili konu DLL Dosyaları Veritabanı) bulamadım en son internetten indirmek zorunda kaldım.
Sonra tekrar çalıştırıp hata gözlemi yaptığımda Wow64log.dll dosyasında sorun olduğunu gözlemledim, yani sizin yaptığınız videoya göre bunu nasıl çözebilirim yardımcı olur musunuz?

Hayır siz bilip bilmeden niye DLL indirip sisteminize attınız ki? Ben herhangi bir DLL hatası göremiyorum. d3d.dll ve Wow64log.dll hata veren bir dosya değil, yani ondan bir sıkıntı yok.
Bu sorunun Process Monitörle alakası bulunmuyor.

Oyun güncelleştirmeden sonra bu hale gelmiş, bugün birçok konu açıldı bununla ilgili. Oyunla alakalı bir durum. Yakın zamanda düzelteceklerdir. Ben de takipteyim, bir çözüm bulabilirsem yazacağım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı