PUBG için 8000 TL PC toplama

ForPleasure

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim gibi 2 gündür PUBG için bilgisayar toplamaya çalışıyorum. 144 HZ monitör alacağım için amacım oyun içi 144 FPS almak. Monitör harici toplam bütçem 8000 TL onu baştan söyleyeyim. Neyse araştırmam sonucu Youtube'da i5 8600k + MSI GeForce GTX 1080 GAMING 8G bir bilgisayarın competitive ayarlarda 144 FPS üstü aldığını gördüm. Ben hangi parça daha iyidir, hangi parça buna uyumludur, yok kasası yok soğutması anlamadığım için sizden ricam bana bu ekran kartı ve işlemciye sahip 8000 TL ( diyorsanız 8000 TL imkansız daha fazla eder veya ben sana daha iyisini yakın bir fiyata öneririm. Önerin olmadı ben biraz daha biriktirip üstüne koyarım ama 8000 civarı olursa benim için çok iyi olur ) bir bilgisayar toplamanız.

Kesin olarak istediklerim : 16 GB bellek + 1 tb HDD + 240/256 GB SSD

Ek olarak bu bilgisayarı uzun yıllar ve uzun saatler kullanmayı düşündüğüm için ( belki ileride işlemcisini değiştiririm render işi lazım olursa) soğutucu çok önemli. O yüzden bu sisteme uygun kaliteli bir soğutucu istiyorum sizden. Şimdiden teşekkürler arkadaşlar.

VIEW27-1080MAR-8GB86K/i5 8600K/MSI GTX1080 Armor OC 8GB/16GB DDR4/1TB Disk/Gaming Bilgisayar | ITOPYA Böyle bir şey buldum arkadaşlar acil bi yorumlarınızı alabilir miyim acaba fiyatı da performansa göre çok ucuz gibi? Eğer istediğini karşılar soğutması falan iyi okey derseniz alıcam.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı