PUBG indirime girer mi?

Forever61

Hectopat
Sonbahar indirimlerinde PUBG indirime girmedi bundan sonra indirime girer mi? Ayrıca başka ne zaman indirime girebilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sonbahar indirimlerinde PUBG indirime girmedi bundan sonra indirime girer mi? Ayrıca başka ne zaman indirime girebilir?

Dostum sana 2 sorum var, 1 daha önce hiç PUBG oynadın mı? 2 bu oyuna benzer oyuncu kitlesi olan bir oyun daha önce oynadın mı? Ben sıkı bir PUBG oyuncusuyum ve şunu çok net söyleyebilirim, bu oyun ya Full ciddiyet ya da Full aim isteyen bir oyun, şans faktörü çok fazla ve eğer çok hevesliysen sakın ha 80 TL bayılma ama eğer tecrübelediysen güveniyorsan kendine bu oyun 80TL'nin dahi çok daha fazlasının hakkını verir, yakın zamanda bedava olduğu için indirime gireceğine umudum yok.

İndirime girer ama ne zaman olacağı belli olmaz. Fakat yetkili satış yapan siteleri araştırırsanız şu an indirimde bulabilirsiniz. Ben de Steam'de indirimde değilken başka siteden 45 TL'ye almıştım Steam etkinleştirme kodu olarak gelmişti. Herhangi bir sorun yaşamadım. Güvenilir sitelere bakabilirsiniz.

Dostum sana 2 sorum var, 1 daha önce hiç PUBG oynadın mı? 2 bu oyuna benzer oyuncu kitlesi olan bir oyun daha önce oynadın mı? Ben sıkı bir PUBG oyuncusuyum ve şunu çok net söyleyebilirim, bu oyun ya Full ciddiyet ya da Full aim isteyen bir oyun, şans faktörü çok fazla ve eğer çok hevesliysen sakın ha 80 TL bayılma ama eğer tecrübelediysen güveniyorsan kendine bu oyun 80TL'nin dahi çok daha fazlasının hakkını verir, yakın zamanda bedava olduğu için indirime gireceğine umudum yok.
Oyunu kardeşime alacağım. Kendisi daha önce oynamış bende ona alacaktım ama pahalı geldi. Sanırım bekleyeceğim.

Yakın zamanda bedava olduğu için derken? Ne zaman bedava oldu?

Bulaşılacak bir oyun değil kesinlikle. Kitlesi baya az ve bu kitle oyuna yıllarına vermiş bir kitle. Onlara yetişmek çok zor manyak yetenekli olmanız bile yetmez büyük ihtimalle.

Kış indirimlerinde kesin girer indirime bu arada 1 ay kaldı.

Yeni konular

Geri
Yukarı