Çözüldü i5 4570 GTX 1050 Ti "PUBG işlemi çöktü" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

TheNoblesT.R

Hectopat
RAM
8 GB
Ekran kartı
GTX 1050 Ti
İşlemci
i5 4570
PUBG'ya girerken ya da maça girerken oyundan atıyor ve böyle bir şey geliyor.

BATTLEGROUNDS Çökme Raporcusu 19.01.2022 18_58_26.png

Çözüm
Tamam çünkü synı özelliklerde bilgisayarları 60 Hz ekran ışıklı kasa i5 3.nesil ve düz 2 GB'lik 1050'yi koyup oyuncu bilgisayarı diye satıyorlar 9K ya ondan dedim 14 gün içinde iade imkanı var eğer aldıysanız iade edin diyecektim.

Nasıl ya ben baktığımda 30u geçmiyorsu.

Haklısın 56 FPS falan oynanabilir.

Bende GTX 1050 kullanıyorum ve 60-70 FPS arası alıyorum siz nereye baktınız acaba da 30 FPS oluyor.
Eğer konuya bakarsanıza ben size bilgisiyarım PUBG kaldırıyor mu diye sormuyorum oyunda normalde böyle bir sorun yoktu sıkılıp silmiştim şimdi tekrar yükledim ve böyle bir sorun çıktı.

Hocam oyun dosyalarını doğrulayın olmazsa yeni güncellemeyi bekleyin çoğu kişide oluyor bu hata.
Umarım sana oyuncu bilgisayarı diye satmamışlardır çünkü o ekran kartıyla maksimum CS ve Valorant oynarsın.

Ve işlemci 8 senelik.

Hocam şu an konu benim bilgisayarımın özellikleri değil ve bu bilgisayarla Forza Horizon 5 bile oynayabiliyorum ama yine de siz bilirsiniz. (Oyuncu bilgisayarı diye satın almadım, yavaş yavaş kendim bir şeyler ekliyorum.)
Hocam genellikle bu sorun birçok bilgisayarda oluyor. Sebebini bilemiyorum.

Çözümü yok mu, oyunu silip yüklesem falan?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam şu an konu benim bilgisayarımın özellikleri değil ve bu bilgisayarla Forza Horizon 5 bile oynayabiliyorum ama yine de siz bilirsiniz. (Oyuncu bilgisayarı diye satın almadım, yavaş yavaş kendim bir şeyler ekliyorum.)

Çözümü yok mu, oyunu silip yüklesem falan?
Tamam çünkü synı özelliklerde bilgisayarları 60 hz ekran ışıklı kasa i5 3.nesil ve düz 2 gb lik 1050 yi koyup oyuncu bilgisayarı diye satıyorlar 9k ya ondan dedim 14 gün içinde iade imkanı var eğer aldıysanız iade edin dicektim
Aynen kanka oyunu o yüzden oynuyorum YouTube'dan da videoları izlerseniz düşükte 26 FPS değil 70 80 FPS oluyor.
Nası ya ben baktığımda 30u geçmiyorsu
Tamam çünkü synı özelliklerde bilgisayarları 60 hz ekran ışıklı kasa i5 3.nesil ve düz 2 gb lik 1050 yi koyup oyuncu bilgisayarı diye satıyorlar 9k ya ondan dedim 14 gün içinde iade imkanı var eğer aldıysanız iade edin dicektim

Nası ya ben baktığımda 30u geçmiyorsu
Haklısın 56 fps falan oynanabilir

Tamam çünkü synı özelliklerde bilgisayarları 60 Hz ekran ışıklı kasa i5 3.nesil ve düz 2 GB'lik 1050'yi koyup oyuncu bilgisayarı diye satıyorlar 9K ya ondan dedim 14 gün içinde iade imkanı var eğer aldıysanız iade edin diyecektim.

Eğer konuya bakarsanıza ben size bilgisiyarım PUBG kaldırıyor mu diye sormuyorum oyunda normalde böyle bir sorun yoktu sıkılıp silmiştim şimdi tekrar yükledim ve böyle bir sorun çıktı.

Haklısın 56 FPS falan oynanabilir.

Bende GTX 1050 kullanıyorum ve 60-70 FPS arası alıyorum siz nereye baktınız acaba da 30 FPS oluyor.

Hocam oyun dosyalarını doğrulayın olmazsa yeni güncellemeyi bekleyin çoğu kişide oluyor bu hata.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı