PUBG kaçak mal kuponu ne işe yarar?

Arslonga

Hectopat
1622975793845.png

Yeni güncelleme ile birlikte bu kuponlar geldi fakat ne işe yarar bir türlü çözemedim. Bilgisi olan varsa aydınlatabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
10 kupon ile bir defa gizlenme yerine girip sandık açabiliyorsun. Normalde 200 G-Coin ama mağazadan 800 BP ile 1 kupon, toplamda 8k BP karşılığında 10 kupon (1 sandık hakkı) alabiliyorsun. Ayrıca sağ üstten etkinlik kısmına girip görevleri tamamlarsan 10'ar 10'ar kupon veriyor. Etkinlik bölümünde kupon etkinliği 15 Haziran'a kadar devam edecek ve toplamda 8 (yanlış hatırlamıyorsam) sandık açmak için kupon veriyor.

Hocam toplam 30 kupon kazandım fakat sandığı nereden açacağımı bulamadım. Rica etsem ekran görüntüsü atar mısınız?
10 kupon ile bir defa gizlenme yerine girip sandık açabiliyorsun. Normalde 200 G-Coin ama mağazadan 800 BP ile 1 kupon, toplamda 8k BP karşılığında 10 kupon (1 sandık hakkı) alabiliyorsun. Ayrıca sağ üstten etkinlik kısmına girip görevleri tamamlarsan 10'ar 10'ar kupon veriyor. Etkinlik bölümünde kupon etkinliği 15 Haziran'a kadar devam edecek ve toplamda 8 (yanlış hatırlamıyorsam) sandık açmak için kupon veriyor.
1623169726574.png

1623169743374.png

Nereden açacağım?

Hurdalık kısmında sol alttan sandık açmana yarıyor
Envanterden kuponu aktifleştirmem gerekiyormuş, yardımcı olduğunuz için teşekkürler.

Son düzenleme:
Hocam toplam 30 kupon kazandım fakat sandığı nereden açacağımı bulamadım. Rica etsem ekran görüntüsü atar mısınız?

Eki Görüntüle 1060852

Eki Görüntüle 1060853

Nereden açacağım?
Mağazadan aldıkların direkt aktif oluyor fakat etkinlik üzerinden kazandıkların envantere gittiği için açman gerek. Geç dönüş yaptım biraz ama kusura bakma.

Düşen güzel bir item var mı? Ben en yüksek SCAR-L ve Şematik çıkardım. Şematik düşme oranına göre nadir ama keşke aynı oranda silah verseydi 😄

Son düzenleme:
Mağazadan aldıkların direkt aktif oluyor fakat etkinlik üzerinden kazandıkların envantere gittiği için açman gerek. Geç dönüş yaptım biraz ama kusura bakma.

Düşen güzel bir item var mı? Ben en yüksek SCAR-L ve Şematik çıkardım. Şematik düşme oranına göre nadir ama keşke aynı oranda silah verseydi 😄
s12k gümüş kaplama (4 TL) ve mini 14 (6 TL) çıkarttım. Fiyat grafiklerine baktığımda fiyatların çok düştüğünü gördüm sizce etkinlik bitince fiyatları artar mı?

s12k gümüş kaplama (4 TL) ve mini 14 (6 TL) çıkarttım. Fiyat grafiklerine baktığımda fiyatların çok düştüğünü gördüm sizce etkinlik bitince fiyatları artar mı?
Bana da Kar98k, Trifecta - SCAR-L ve Mini14 çıkı. Geçen gün Mini için 4,40₺ vermiştim fakat bugün çıkması kötü oldu 😄 Fiyatları illaki artar ama sandık yanlış hatırlamıyorsam 100 küsür gün daha duracak. 15 Haziran'da kupon etkinliği bitse bile marketten haftalık (10 kupon) 1 sandık hakkı verdiği için yine açan çok olacak ve bu yüzden de artış hızlı olmaz bence. SCAR 60'dan 15'e Gold AKM 500'den 100 civarına düşmüş. Piyasa bu aralar çok kötü.

Hocam bende de 10 tane kupon var, ama o kasayı nereden açacağımı bulamadım. Mümkünse resimli bir şekilde atar mısınız nereden açılacağını tam olarak?
Etkinlik kısmından puanı tamamlayıp ödülü aldıktan sonra envanter bölümünde alet kısmına gitmen gerek. Oradan kuponu etkinleştirdikten sonra da gizlenme yerinden sandığı ücretsiz açabilirsin.

20210609173302_1.jpg

20210609173314_1.jpg

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı