PUBG kaçak mal kuponu ne işe yarar?

@bados123 SCAR'ı 24'e sattım ben ama bunlar ufak kalıyor. Asıl para edenleri herkes çıkardığı için fiyatları çok düştü. Etkinlik görevleri günlük zaten 2 maç atıp tamamlarsın. Son çıkan Mini14'ü 3'e düştüğü için satmayı düşünmüyorum, ileride fiyatı artarsa satarım artık.

Bana da kar98k, trifecta - Scar-l ve mini14 çıkı. Geçen gün mini için 4, 40₺ vermiştim fakat bugün çıkması kötü oldu 😄 fiyatları illaki artar ama sandık yanlış hatırlamıyorsam 100 küsur gün daha duracak. 15 Haziran'da kupon etkinliği bitse bile marketten haftalık (10 kupon) 1 sandık hakkı verdiği için yine açan çok olacak ve bu yüzden de artış hızlı olmaz bence. Scar 60'dan 15'e Gold akm 500'den 100 civarına düşmüş. Piyasa bu aralar çok kötü.

Etkinlik kısmından puanı tamamlayıp ödülü aldıktan sonra envanter bölümünde alet kısmına gitmen gerek. Oradan kuponu etkinleştirdikten sonra da gizlenme yerinden sandığı ücretsiz açabilirsin.

Eki Görüntüle 1062054
Eki Görüntüle 1062055

Allah razı olsun son 5 dk bunlar neymiş acaba diye baktım ama nasıl aktifleştireciğimi bilmiyordum senin sayende öğrendim.

Allah razı olsun son 5 dk bunlar neymiş acaba diye baktım ama nasıl aktifleştireciğimi bilmiyordum senin sayende öğrendim.
Rica ederim 😊

Altın Kaplama AWM yi 20 TL'ye sattım. Sizce 15 TL'ye geri almalı mıyım?
Etkinlik bitti ama sandık durduğu için fiyatlarda düşüş bekliyorum. Haftalık 8k BP veya silah yükseltmek için G-Coin karşılığında sandık açanlar olacak.

Ekran görüntüsü 2021-07-16 134943.png

Arkadaşlar 1 tane kaçak mal kuponu gözüküyor kasayı açmak için ne kadar lazım ?

Yeni konular

Geri
Yukarı