PUBG Lite "api-ms-crt-stdio-l1-1-0.dll" Hatası

-VodK-

Hectopat
Arkadaslar Windows 8.1 64 bit laptopum var. PUBG Lite'ı her actigimda bu hata geliyor. Launcher bile acilmiyor. Kac defa indirip bir daha kurdum. PUBG Lite'nin sitesindeki programlarin hepsini denedim yok olmuyor. Bana yardimci olacak arkadaslari bekliyorum.
20190525_171151.jpg

Windows sürümünüz eski, güncellemeniz gerekiyor.

Windows 10 Türkçe İndirme ve Kurulum | Technopat Sosyal

Kod:
C:\Windows\System32\api-ms-win-crt-utility-l1-1-0.dll
C:\Windows\System32\api-ms-win-crt-environment-l1-1-0.dll
C:\Windows\System32\api-ms-win-crt-filesystem-l1-1-0.dll
C:\Windows\System32\api-ms-win-crt-time-l1-1-0.dll
C:\Windows\System32\api-ms-win-crt-convert-l1-1-0.dll
C:\Windows\System32\api-ms-win-crt-multibyte-l1-1-0.dll
C:\Windows\System32\api-ms-win-crt-math-l1-1-0.dll
C:\Windows\System32\api-ms-win-crt-stdio-l1-1-0.dll
C:\Windows\System32\api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll
C:\Windows\System32\api-ms-win-crt-locale-l1-1-0.dll
C:\Windows\System32\api-ms-win-crt-heap-l1-1-0.dll

Arkadaslar Windows 8.1 64 bit laptopum var. PUBG Lite'ı her actigimda bu hata geliyor. Launcher bile acilmiyor. Kac defa indirip bir daha kurdum. PUBG Lite'nin sitesindeki programlarin hepsini denedim yok olmuyor. Bana yardimci olacak arkadaslari bekliyorum.
Eki Görüntüle 397734
şu setup u kur düzelicek

Bende windows 8.1 kullanıcısıyım. Bende aynı hataları alıyordum sorunu çözdüm çok şükür. Önce eksik "dll" dosyalarını internetten indirip "system32" klasörüne attım. Fakat daha sonra "terminate yordam giriş hatası" vermeye başladı. Windows güncellemelerini tamamen yapınca bu hatadan kurtuluyorsun.

Eğer bu işlemler çözüm olmaz ise windows 10 a geçmeni tavsiye ederim. Windows 8.1 sorunlu bir sistem..

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı