PUBG Lite "Bu bölgeye erişim izniniz yoktur"

ScaryNight26

Decapat
Oyunu SoftEther VPN ile sorunsuzca kurdum ve indirdim. 3 el de oynadım sonra bugün denemek için yeniden VPN'i bağlayıp oyuna girdiğimde "bu bölgeye erişim izniniz yoktur" sorunu geldi. VPN bağlı, saat ayarlı fakat ne kadar sildim yüklediysem de sorunum çözülmedi. Başka bir VPN indirip denedim o da çözüm olmadı. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim:)

Son düzenleyen: Moderatör:
Tekrar merhaba.Ben dün akşam bağdaştırıcı seçenekler ayarından VPN'i kapattım.Sonra ise bağlandığım da tanımlanamayan ağ internet yok diyor.Peki hata bundan kaynaklanmış olabilir mi?.Birde sizin vermiş olduğunuz VPN'i kurdum fakat girdikten sonra Tayland sunucusuna tarayıcıyı açıp bana dead ile akalı bir şeyler söyledi nası kullanacağımı bilmediğim için kurcalamadım pek fazla,önerebileceğiniz başka bir VPN varsa önerirseniz çok mutlu olurum.Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı