PUBG Lite "Çalışıyor" Yazısında Kalıp Açılmaması

KaanB3Y

Hectopat
Başlıkta belirtildiği gibi çalışıyorda kalıp oyun açılmıyor. Sistem gereksinimleri gerektiğinden ciddi anlamda fazladır.

RTX 2060 6GB & i7 8570H (8th) & 16 GB RAM & M.2 SSD

Bu sorun ile ilgili forumda onlarca konu var ancak net bir açıklama getirilmedi hiçbir konuda. DirectX sürümleri tam, net framework, driver vs ancak oyun başlamıyor. C://ProgramFiles üzerinden PubgLite.exe vs denendi çözüm bulamadım. Çözümü net olarak belirlemiş arkadaşlar dönüş yaparsa memnun oluruz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlıkta belirtildiği gibi çalışıyorda kalıp oyun açılmıyor. Sistem gereksinimleri gerektiğinden ciddi anlamda fazladır.

RTX 2060 6GB & i7 8570H (8th) & 16 GB RAM & M.2 SSD

Bu sorun ile ilgili forumda onlarca konu var ancak net bir açıklama getirilmedi hiçbir konuda. DirectX sürümleri tam, net framework, driver vs ancak oyun başlamıyor. C://ProgramFiles üzerinden PubgLite.exe vs denendi çözüm bulamadım. Çözümü net olarak belirlemiş arkadaşlar dönüş yaparsa memnun oluruz.
işletim sistemi 32 bit mi 64 bit mi

Bende de aynı sorun vardı format da attım düzelmemişti. Güvenlik programından kaynaklı. Bende bitdefender var ve korumayı kapatsamda engelliyor. Gelişmiş tehdit savunması diye ekstra bi özelliği var bu problemin kaynağı bunu direk kapatır yada C:\Program Files (x86)\PUBGLite\Client\ShadowTrackerExtra\Binaries\Win64 içerisindeki PUBGLite-Win64-Shipping.exe yi harici yaparsanız oyun açılıyor. Büyük ihtimalle diğer virüs programlarının da bu tarz bir güvenliği var. Çok uğraştım ama buldum

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı