PUBG Lite Hassasiyet Ayarı Nasıl Yapılır?

umutluadam

Picopat
Yer
Gotham
Selamlar arkadaşlar. Bilgisayarıma PUBG Lite yükledim ama silahlar çok sekiyor. Bir türlü ayarlayamadım. Mouse DPI 3000, önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

PorçayReis

Decapat
Ayarlardan yapabilirsin ama düşükte kullanmanı tavsiye ederim daha iyi alışırsın.

UGBOYS

Centipat
Selamlar arkadaşlar. Bilgisayarıma PUBG Lite yükledim ama silahlar çok sekiyor. Bir türlü ayarlayamadım. Mouse DPI 3000, önerilerinizi bekliyorum.
Burada ki videonun haricinde bol bol antreman yapman lazım. Tavsiyem BODIE maçları yapman. Gerçekten spray atma konusunda alışıyorsun. Başlarda Lazer ile spray atarken şimdi 3X ile spray atabiliyorum. BODIE çok faydası oldu.

RazoRR

Femtopat
Öncelikle mouse dpi düşük ayarlamalısın. 800 uygundur, max 1000 olsun. Oyun içi kontrol ayarlarında genel hassasiyet 50, nişan alma yakın bakış 40, scope ayarlarım da 35. Bunlara alışrsan bir süre sonra daha düzgün spray atmaya başlarsın. Yalnız oyuna yeni başladıysan epey oyun oynayıp alışman lazım. Ben mobile emülatörden geçmiştim, ilk oynadığımda sprayi tutamıyordum.

Yeni konular

Yukarı