PUBG Lite Launcher açılmıyor

flintandsteel

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar PUBG Lite indirdim. Launcher'i başlatamıyorum. DirectX güncel Framework zaten yüklü. Visiulc++ yüklü. Ekrana geliyor, hemen geri kapanıyor. 2 3 saniye ekranda kalıyor. Çözümü bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim 2 arkadaşımda da bu sorun vardı. Oyunu yüklediklerinde başlat diyince açılıp hemen kapanıyordu. PUBG Lite'ın sitesinden yazılımlar var onları silip bir daha yükle. Olmazsa ekran kartın desteklemiyordur. 32 Bitte de açmıyor oyunu.

Edit: Eğer bunlarda da işe yaramazsa ekran kartını kendi sitesinden güncelleştir.

Benim 2 arkadaşımda da bu sorun vardı. Oyunu yüklediklerinde başlat diyince açılıp hemen kapanıyordu. PUBG Lite'ın sitesinden yazılımlar var onları silip bir daha yükle. Olmazsa ekran kartın desteklemiyordur. 32 Bitte de açmıyor oyunu.

Edit: Eğer bunlarda da işe yaramazsa ekran kartını kendi sitesinden gün

Edit: Eğer bunlarda da işe yaramazsa ekran kartını kendi sitesinden güncelleştir.
Ekran kartım güncelde silip yüklemeyi deneyeyim pc 64 bit

Geri
Yukarı