PUBG Lite ne zaman hile koruması gelecek?

Nealarus

Kilopat
Bu oyuna hiçbir zaman hile koruması getirmeyecekler mi? Her girdiğim oyun da hileye ölüyorum. PUBG hiçbir oyunun da hile koruması neden yok? Steam sürümü paralı ve hile koruması yok. Var mı böyle şaçmalık?

Bu oyuna hiçbir zaman hile koruması getirmeyecekler mi? Her girdiğim oyun da hileye ölüyorum. PUBG hiçbir oyunun da hile koruması neden yok? Steam sürümü paralı ve hile koruması yok. Var mı böyle şaçmalık?
Hiç bir zaman. Adamlar abidik gubidik şeyler getiriyor. Buradaki en büyük suç, hile yapan kişiler ve hileleri oluşturan yazılımcılar. Üstelik ban veya report sistemi de yok bildiğim kadarıyla?

Oyunu VPN ile Tayland Beta versiyonundan beridir oynuyorum, hileye 1 kere bile denk gelmedim.
Hocam herkesin hileyim diye uçacak kaçacak hali yok ya(bir kere denk geldim.) Olaya birazda mantıklı bakmak gerek mesela sen hiç ses vermediğin halde o adamın seni her seferinde yerini bilmesi yani birazda oyuncu gözüyle bakmak lazım.

Ben keşke botlardan kurtulsak diyorum en fazla 15 tane insan buluyorum oyunda siz hileye denk geliyorsunuz acayip

Geri
Yukarı